Son Dakika Haberleri: Hadise, Son Paylaşımındaki Görüntüsüyle Takipçilerini Şaşkınlığa Uğrattı

Hadise, Son Paylaşımındaki Görüntüsüyle Takipçilerini Şaşkınlığa Uğrattı

1 ay önce

Bir süredir aile sorunlarıyla gündeme gelen şarkıcı Hadise, son paylaştığı pozla şaşırttı.Yüzünün yakın fotoğrafını paylaşan Hadise, akıllara botoks sorusunu getirdi.

Annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminden sonra şimdilerde ablası Hülya Açıkgöz ile mal varlığı davası haberleriyle gündemden düşmeyen Hadise'den hayranlarını şaşırtacak bir paylaşım geldi. Başarılı şarkıcı instagram hesabından yüzünün yakın fotoğrafını paylaştı. Hadise'nin dudaklarına botoks mu yaptırdı sorularını akıllara getirdi. Ayrıca Hadise'nin, bu pozuyla da manken Özge Ulusuy'a benzerliği dikkat çekti.

İşte Hadise'nin o paylaşımı;

ESKİ KLİBİNİN GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞMIŞTI

Ünlü şarkıcı Hadise 2008 yılına ait olan İngilizce şarkı söylediği video klibindeki görüntüleri takipçileriyle paylaştı. Hadise'nin üstsüz paylaşımı kısa süre içerisinde on binlerce beğeni aldı. Hadise paylaşıma,"2008 tbt" yorumunu yaptı.

Ünlü Modacı Derya Açıkgöz, Spor Yaptığı Anları Takipçileriyle Paylaştı


YORUMLAR


Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi