Son Dakika Haberleri: Hadise, Takipçisinden Gelen Küfürlü Mesajı Instagram Hesabından İfşa Etti

Hadise, Takipçisinden Gelen Küfürlü Mesajı Instagram Hesabından İfşa Etti

6 gün önce

Hadise, sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı, son olarak kendisine gönderilen küfürlü mesajı ifşa etti.

Murat Boz'la Aslı Enver arasındaki soğukluğa sebep olarak gösterilen Hadise, kendisine gelen küfürlü mesaj sonrası çileden çıktı. Ünlü şarkıcı, "Yeter artık" diyerek takipçisinden gelen mesajı ifşa etti.

"SİZİN YERİNİZE UTANIYORUM"

Hadise "Yeter artık Aslı ve Murat arasına girme" diyerek kendisine küfürlü mesaj atan bir takipçisinin mesajını Instagram'ın hikaye bölümünde paylaşıp şunları yazdı:

"İsmini sakladım küçük kız. Eminim annen baban görse şu mesajını utanırlar. Son kez yazıyorum Murat benim canım arkadaşım, Aslı'mı da çok seviyorum. kendi kendinize hayaller kurup gruplar oluşturmayın çocuklar! Yeter! Kimseye kendimizi anlatmak zorunda değiliz ayrıca ama bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık okuyorum, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!"


YORUMLAR


Yaprak Dökümü Dizisiyle Adını Duyuran Başak Sayan, Oyunculuğu Bırakma Kararı Aldı Gerçek Kürk Giydiği İddia Edilen Hadise'ye İlk Destek Meslektaşı Hatice'den Geldi

Özbekistan'daki Kadın Hayranlarıyla Yemek Yiyen Burak Özçivit, 2 Milyon TL Kazandı Emel Sayın'ın Konserinde Duygusal Anlar Yaşadı: Mehmet Ali Erbil'i Çok Özledim