Hafta Sonu Buz'da Şenlik Var - Son Dakika

Hafta Sonu Buz'da Şenlik Var

16.02.2012 11:23
Hafta Sonu Buz'da Şenlik Var

Teşvik Liginde son iki yılın şampiyonu olan mavi beyazlılar, hafta sonu Kocaeli Olimpik Buz salonunda kendi seyircisinin önünde Körfez Teşvik Şampiyonasında mücadele edecek.

6 İlden 171 Sporcu Katılıyor

Buz Pateni Federasyonunun faaliyet programında yer alan Artistlik Buz Pateni Teşvik şampiyonasının bir ayağı Kocaeli'de yapılacak.18-19 Şubat tarihleri arasında Kocaeli Olimpik Buz Sporları salonunda yapılacak olan Körfez Teşvik Şampiyonasına Ankara, İzmir, Kocaeli,İstanbul,Bursa ve Konya olmak üzere 6 ayrı ilden 171 sporcu katılacak.

Kocaeli'den 23 Buz Patenci Katılacak

Buz Pateni Teşvik Liginde, son iki yılı üst üste şampiyonlukla kapayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz patencileri kendi evinde Buz pateninde tüm hünerlerini gösterecek. Kocaeli'den 23 sporcunun katılacağı şampiyonaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor 14, Alikahyaspor 4, Şirintepespor 3, Derince Belediyespor ise 2 sporcuyla katılacak.

Hafta Sonu Buz Salonunda

18 Şubat cumartesi günü saat 09:00'da D Bayanlar kategorisindeki sporcuların programlarıyla başlayacak olan şampiyona E kategorisindeki sporcuların gösterileri ile devam edecek.Aynı gün D ve E kategorisindeki sporcuların madalya töreni ile sona erecek.Yarışmalar 19 Şubat Pazar günü saat 09:00'da C Bayanlar kategorisindeki sporcuların programlarıyla başlayacak.B ve A kategorileri ile devam edecek ve aynı gün C - B ve A kategorisindeki sporcuların madalya töreni ile sona ereceği açıklandı.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İZENERJİ ve İZELMAN'da grev çanları çalıyor İZENERJİ ve İZELMAN'da grev çanları çalıyor TUZLA'DA 1 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ MİDE BOTOKSU AMETLİYATINA İLİŞKİN 2 DOKTOR İKİNCİ KEZ SERBEST BIRAKILDI TUZLA'DA 1 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ MİDE BOTOKSU AMETLİYATINA İLİŞKİN 2 DOKTOR İKİNCİ KEZ SERBEST BIRAKILDI TUZLA'DA 1 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ MİDE BOTOKSU AMETLİYATINA İLİŞKİN 2 DOKTOR İKİNCİ KEZ SERBEST BIRAKILDI TUZLA'DA 1 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ MİDE BOTOKSU AMETLİYATINA İLİŞKİN 2 DOKTOR İKİNCİ KEZ SERBEST BIRAKILDI

Son Dakika Güncel Hafta Sonu Buz'da Şenlik Var - Son Dakika


Advertisement