Hak-Sen'den Emekli Memurlara Plaket - Son Dakika

Hak-Sen'den Emekli Memurlara Plaket

18.02.2012 18:00
Hak-Sen'den Emekli Memurlara Plaket, System.String[]

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü'nden emekli olan Osman Dilki ve Abdulvahap Polat'a teşekkür plaketi ve altın verildi.

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü'nden emekli olan Osman Dilki ve Abdulvahap Polat'a teşekkür plaketi ve altın verildi.

Vural, plaket töreninde yaptığı konuşmada, Dilki ve Polat'ın kurumda uzun yıllar çalıştığını emekliliği hak ettiğini, şimdi onlar için yeni bir dönem başladığını belirtti.

Emekli olan personellere hayatlarının yeni dönemi için başarılar dileyen Vural, şöyle konuştu:

"Emekli olmak demek her şeyin sonu değil. Yine hayat devam ediyor, önemli olan emeklilik hayatını iyi ve verimli değerlendirebilmek, hedefler koyabilmektir. Hedefler bütün duygularımızı coşturur, heyecanımızı yükseltir ve enerjimizi arttırır. Hedefinizi bir kere kesin olarak belirleyip ona ulaşmak için güçlü bir şekilde karar verip harekete geçtiniz mi, hedefinize ulaşmaktan kimse sizi alıkoyamaz. Hedefini net olarak belirlemiş ve kendisini ona adamış olan insanı hiçbir zorluk durduramaz.

O, bütün engelleri aşar ve hedefine ulaşır. Bundan dolayı hayatın her aşaması anlamlı ve verimli geçer, yaşamaktan zevk alır. Hayatta hedefi ve amacı olmayan insanlar ise etraflarına huzursuzluk dağıtırlar. Böyle insanlar ne kendilerine ne de millete faydalı olurlar. Kendisiyle barışık, çevre ile barışık insanların çoğalmasını diliyorum."

Vural, konuşmanın ardından emekli olan Osman Dilki ve Abdulvahap Polat'a teşekkür plaketi ve Cumhuriyet altını verdi.

Sağlık Hak-Sen Elbistan Şubesi'nde düzenlenen programa, Hak-Sen Elbistan Temsilcisi Hazret Karakaş, Sağlık Hak-sen Şube Başkanı Nihat Kılınç ve sendika üyeleri katıldı.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hak-Sen'den Emekli Memurlara Plaket - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici