Hakan Hatipoğlu'ndan Çok Konuşulacak Ecem Yorumu: Survivor Hayatı Bitti - Son Dakika

Hakan Hatipoğlu'ndan Çok Konuşulacak Ecem Yorumu: Survivor Hayatı Bitti

16.02.2018 09:10

Gönüllüler takımından All Star'a geçen Ecem konusunda farklı düşünen Hakan Hatipoğlu ile Ramazan Kalyoncu, oyun sonrası adada yüzleşti.

'Survivor 2018'de Ecem Karaağaç'ın, takım arkadaşlarının oyları sonucu All Star'a geçmesinin yankıları sürüyor. Hakan Hatipoğlu, gönüllüler adasında konuştuğu Ramazan Kalyoncu'ya, Ecem Karaağaç'in Survivor hayatını bitirdiğini söyledi.

"ECEM'İN SURVİVOR HAYATINI BİTİRDİM"

Deneyimli yarışmacı, "Gamze hep hasta gibi. Grip, hazır değil, ağlıyor. Bu Survivor'da onun ömrü ne kadar olur bilmiyorum. Ramazan, Ecem'i yazarak hata etti. Çünkü Ecem'in Survivor hayatını bitirdi. Ayrıca kendiyle birlikte yürüyecek bir arkadaşını kaybetti. Belki dışarıdaki bir arkadaşını da kaybetti" dedi.

"ÖĞRENDİĞİMDE ŞOKA UĞRADIM"

Ramazan'ın Ecem'e oy attığını öğrendiğinde şoka uğradığını belirten Hatipoğlu, "Ramazan'ın Ecem'e oy atacağını hiç düşünmezdim. Öğrendiğimde şoka uğradım, beklemezdim. İki oyunuzla dağları devirebilecekken, siz kendi içinizde birbirinizi devirdiniz" ifadelerini kullandı.

Hakan Hatipoğlu'ndan Çok Konuşulacak Ecem Yorumu: Survivor Hayatı Bitti
Hakan Hatipoğlu'ndan Çok Konuşulacak Ecem Yorumu: Survivor Hayatı Bitti

Son Dakika Magazin Hakan Hatipoğlu'ndan Çok Konuşulacak Ecem Yorumu: Survivor Hayatı Bitti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi