Son Dakika Haberleri: Hakan Muhafız'ın 3. Sezonunda Rol Alacak Yeni Oyuncular Belli Oldu

Hakan Muhafız'ın 3. Sezonunda Rol Alacak Yeni Oyuncular Belli Oldu

7 gün önce

Netflix'in ilk iki sezonu dünya çapında başarı gösteren, başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız'ın yeni çekimleri başladı. İki sezonun arka arkaya çekileceği dizinin 3. sezon kadrosunda ilk iki sezonda rol alan isimlerin yanı sıra, yedi yeni oyuncu daha rol alacak.

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Hakan:Muhafız'ın yeni sezonunda kadroya Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner katılacak.

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZONDA NELER OLACAK?

Dizinin yeni sezonlarında Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul'u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler'in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor.

MACERA BAŞLIYOR

Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul'u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir'i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan'ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

Hakan Muhafız'ın 3. Sezonunda Rol Alacak Yeni Oyuncular Belli Oldu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 11:18 

YORUMLAR


Oyunculuğa Ara Veren Burak Hakkı'nın Yeni İşi Belli Oldu! Çukur Dizisinin Merakla Beklenen Final Bölümünün Fragmanı Yayınlandı! Şahan Gökbakar'dan Yeni Gönderme: Utanma Duygusu Niye Yok! Güzel Şarkıcı Rita Ora'nın 24 Milyon TL Değerindeki Mücevherleri Uçakta Unutuldu!