Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz - Son Dakika

Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz

24.03.2018 16:32

Survivor 2018'de mücadele eden Adem Kılıçcı ile Turabi Çamkıran arasındaki kavgayı yorumlayan Hakan Ural, "Onların bu saatten sonra dikiş tutma ihtimali milyarda sıfır" dedi.

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programının yorumcularından Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde Turabi Çamkıran ile Adem Kılıçcı arasında yaşanan gerginlik hakkında konuştu.

Hakan Ural, 'Survivor 2018' yarışmasında All Star takımı adına mücadele eden Adem Kılıçcı ile Turabi Çamkıran'ın bir daha normalleşme ihtimalinin olmadığını savundu.

"TURABİ, GEÇEN SEZON BOL BOL ADEM İZLEDİ"

'Survivor Panorama' yorumcusu, "Bana ikisinin kavga etmesi olağanüstü normal geliyor. Hiçbir neden de aramıyorum. Bu adamların kitlesi aynı, tarzları aynı. Turabi, geçen sezon bol bol Adem izledi. Turabi'ye de bin kişi 'Adem seni taklit ediyor' dedi. Şimdi o adamla aynı takımda. Birbirlerine karşı otomatikman gardları var, önyargıları var" ifadelerini kullandı.

"BU SAATTEN SONRA DİKİŞ TUTMAZ"

Hakan Ural, "İkisinin arasında bundan sonra olacakları çizsem size versem 'nereden bu kadarını biliyorsun?' dersiniz. Onların bu saatten sonra dikiş tutma ihtimali milyarda sıfır" dedi.

Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz
Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz

Son Dakika Magazin Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
  • Basri: Gereksiz boş işler, oturun kitap okuyun, sosyal sorumluluk projelerine katılın, ilk yardımcı sertifakısı alın, hayata değer katın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • fatih...: ne koyun bi milletsiniz başka işiniz gücünüz yok mu sizin yav...o yüzden ülke ilerlemiyor. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular