Son Dakika Haberleri: Hakan Yılmaz ve Eşinin Tekme Tokat Dayak Yediği Görüntüler Ortaya Çıktı

Hakan Yılmaz ve Eşinin Tekme Tokat Dayak Yediği Görüntüler Ortaya Çıktı

11 ay önce

Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz ve eşinin otelde 3 kişi tarafından dayak yediği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde tekmeler, yumruklar havada uçuştu.

Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın, Hakan Yılmaz ve Elif Yılmaz'ın dayak yediği görüntüleri yayınladı. Görüntüler, adeta kan dondurdu.

ELİF YILMAZ'IN KAFASINA SERT BİR CİSİM ATIYORLAR

Otele giriş yaparken lobide şiddete maruz kalan Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın görüntüleri şoke etti. 3 kişi bir anda önce ünlü oyuncuya saldırıyor tekmeler ve yumruklar atıyor. Daha sonra da saldırganlar, Elif Yılmaz'a saldırıp kafasına cisimler fırlatıyorlar.

NE OLMUŞTU?

Yılmaz ve eşi, otele giriş yaptıkları sırada yanlarına, korumasıyla birlikte Denizhan Vural ile birlikte arkadaşı Erdal Gökçe geldi. Vural, Yılmaz'a "Sen beni tanıyor musun" diye sordu. Hakan Yılmaz da "Kusura bakmayın, tanıyamadım" yanıtını verdi. Bunun üzerine Denizhan Vural, "Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını' burada harcarım" dedikten sonra üç kişi, Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde tekme tokat vurmaya başladı. Bu sırada saldırganlar, Elif Yılmaz'ın kafasına da sert bir cisimle vurdu. Otel çalışanlarının araya girip dayağı durdurma çalışmaları sonuçsuz kaldı. Bir süre sonra otele gelen polis, üç kişiyi gözaltına aldı. Denizhan Vural, koruması ve Erdal Gökçe, polis merkezine götürüldü.

SALDIRGANLAR SERBEST KALDI

Yüzü ve gözünün yanı sıra vücudunun farklı yerlerinde morluklar oluşan Hakan Yılmaz ile eşi hastanede tedavi edilip, darp raporu aldı. Ünlü oyuncu daha sonra karakola giderek şüphelilerden şikayetçi oldu. Yılmaz ve eşinin şikayeti sonrası polis, otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı.

Oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşini Darp Eden Denizhan Vural, Paylaşımlarıyla Dehşete Düşürdü
Saldırganlar, "Seni de Karını da Harcarım" Deyip Ünlü Oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşini Dövdü


YORUMLAR


Elektrik Faturalarında Yeni Dönem Başlıyor! Son Kaynak Tedarik Tarifesi Limiti 10 Milyon Kilovatsaat Olarak Belirlendi Bir Erkek, Dudağına Japon Yapıştırıcısı Sürüp Sevgilisiyle Öpüştü

Gaziantep'te, Silahıyla Firar Eden Asker AVM'de Çalışanları Rehin Aldı