Hakim 2. Bölüm Ön İzleme | "Affet beni, çok üzgünüm çok..." - Son Dakika

Hakim 2. Bölüm Ön İzleme | "Affet beni, çok üzgünüm çok..."

12.04.2022 10:43

atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/aboneHakim 1. Bölümü izlemek için: https://youtu.be/qvPu7qxSnesHakim Teaser https://youtu.be/Ow7SJSSBL84Hakim 2. Tanıtım https://youtu.be/KZpKb7pKMrwHakim 3. Tanıtım https://youtu.

atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone

Hakim 1. Bölümü izlemek için: https://youtu.be/qvPu7qxSnes

Hakim Teaser https://youtu.be/Ow7SJSSBL84

Hakim 2. Tanıtım https://youtu.be/KZpKb7pKMrw

Hakim 3. Tanıtım https://youtu.be/2EmKfqpZ1qQ

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu (Ömer Arif Derman), Ebru Özkan (Yasemin Kaner), Uğur Yücel (Cevdet), Yurdaer Okur (Azem Demirkıran), Eslem Akar (Deniz Demirkıran), Fatih Berk Şahin (Ozan Derman), Burcu Kara (Ayşe Korkmaz), Hasibe Eren (Gülbahar), Gülsen Tuncer (Semra), Seda Akman (Zümrüt Demirkıran), Naz Çağla Irmak (Ceren)

Hakim YouTube Kanalına abone ol: http://atv.link/hakim

Hakim Facebook: https://www.facebook.com/hakimatvdizi

Hakim Instagram: https://www.instagram.com/hakimatvdizi/

Hakim Twitter: https://twitter.com/Hakimatv

YORUMLAR
500
TikTok açıkladı: Kullanıcılar kurallara ne kadar uyuyor? TikTok açıkladı: Kullanıcılar kurallara ne kadar uyuyor? Instagram video paylaşımında yeni bir devre giriyor! Instagram video paylaşımında yeni bir devre giriyor! YouTube, sahte hesap ve spam yorumlara savaş açıyor! YouTube, sahte hesap ve spam yorumlara savaş açıyor!
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika TV Hakim 2. Bölüm Ön İzleme | 'Affet beni, çok üzgünüm çok...' - Son Dakika

Bu haber DailyMotion.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. DailyMotion.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı DailyMotion.com kurumudur.

Advertisement