Hakim Final Fragmanı 2 | "Parti gecesi Ozan'ın işini bitireceğim" @atv ? - Son Dakika

Hakim Final Fragmanı 2 | "Parti gecesi Ozan'ın işini bitireceğim" @atv ?

13.06.2022 09:44

Hakim 10.Bölüm Final Fragmanı 2"Oğlunun son anlarını görmek istiyorsan biraz acele etmen gerek, Ben oğlumu son nefesinde kucağıma alamadım sen alırsın"Tüm bölümleri izlemek için: https://www.youtube.

Hakim 10.Bölüm Final Fragmanı 2

"Oğlunun son anlarını görmek istiyorsan biraz acele etmen gerek, Ben oğlumu son nefesinde kucağıma alamadım sen alırsın"

Tüm bölümleri izlemek için: https://www.youtube.com/playlist'list=PLQjJbKre--S19W-V9xI4IMri6-k0pSPZi

#Hakim Pazartesi #atv'de!

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu (Ömer Arif Derman), Ebru Özkan (Yasemin Kaner), Uğur Yücel (Cevdet), Yurdaer Okur (Azem Demirkıran), Eslem Akar (Deniz Demirkıran), Fatih Berk Şahin (Ozan Derman), Burcu Kara (Ayşe Korkmaz), Hasibe Eren (Gülbahar), Gülsen Tuncer (Semra), Seda Akman (Zümrüt Demirkıran), Naz Çağla Irmak (Ceren)

Hakim YouTube Kanalına abone ol: http://atv.link/hakim

Hakim Facebook: https://www.facebook.com/hakimatvdizi

Hakim Instagram: https://www.instagram.com/hakimatvdizi/

Hakim Twitter: https://twitter.com/Hakimatv

YORUMLAR
500
Facebook ve Instagram kullanıcıların her adımını izliyor! Facebook ve Instagram kullanıcıların her adımını izliyor! Bakan Soylu: 'Türkiye, Suriye rejimi ve PYD zulmü altında inleyen insanları asla yalnız bırakmaz' Bakan Soylu: 'Türkiye, Suriye rejimi ve PYD zulmü altında inleyen insanları asla yalnız bırakmaz' Bakan Kirişci: 'Tedavisi tamamlanan 'Balkız' yuvasına döndü' Bakan Kirişci: 'Tedavisi tamamlanan 'Balkız' yuvasına döndü'
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika TV Hakim Final Fragmanı 2 | 'Parti gecesi Ozan'ın işini bitireceğim' @atv ? - Son Dakika

Bu haber DailyMotion.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. DailyMotion.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı DailyMotion.com kurumudur.

Advertisement