Son Dakika Haberleri: Hakim Karşısına Çıkan Sıla'dan Yeni Açıklama: Kimseden Korkmadan Yaşacağım

Hakim Karşısına Çıkan Sıla'dan Yeni Açıklama: Kimseden Korkmadan Yaşacağım

30 gün önce

Sıla Gençoğlu'nun şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olduğu Ahmet Kural, 1 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Instagram hesabından açıklama yapan Sıla, "Kimseden korkmadan yaşayacağım" diyerek bu süreçte yanında olan herkese teşekkür etti.

Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'na karşı "hakaret, tehdit ve kasten yaralama" suçlarını işlediği iddiasıyla yargılandığı davada, 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Adliye önünde açıklama yaparak "Sahiden bugün adalet beni yüreklendirdi. Her ne kadar ekonomik özgürlüğüm de olsa, güçlü görünsem de hiç kolay değildi." diyen Sıla, sosyal medya hesabından da açıklama yaptı.

"ÇOK ÖRSELENMİŞ ÇOK KIRILMIŞTIM"

Ataol Behramoğlu'nun "Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var" sözünü paylaşan Sıla, şunları söyledi:

"Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var" demiştim birkaç ay önce. Çok örselenmiş çok kırılmıştım. Susmak kolayıydı, ben zoru seçtim. Avazım çıktığı kadar bağırıp, susan binlerce kadının sesi olmak istedim. O kadınların yaşadığı ne varsa yaşadım! Yalanlar, iftiralar, algı operasyonları, toplum değerleri üzerinden beni sosyal lince kalkışmalar… Ama ben tek bir şeye, adalete yani doğruya güvenmeyi seçtim. Yalansız dolansız, bazen başıma geleni anlatırken çakıl taşları yutarak ama hep adalete inanarak ve sessiz kadınların gözlerinden güç alarak! Bugün, Adalet Sarayı'nın önünde konuşurken yine binlerce kadındık. Bu süreçte yanımda olan, sesim olan herkese çok teşekkür ederim. Ben yine yaşadıklarımdan bir şeyler öğrenmeye ama yine hayatı bildiğim gibi, kimseden korkmadan yaşamaya devam edeceğim… Hiçbir haksızlık karşısında sessiz kalmayarak…"

Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

Ahmet Kural'ın Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Sıla Kimdir?

Hapis Cezası Alan Ahmet Kural'dan İlk Açıklama: Sıla Erkeğe ve Kadına Şiddete Bayılır

Ahmet Kural'a Verilen Hapis Cezasına Sıla'dan İlk Yorum: Mutluyum

Sıla'yı Dövdüğü Gerekçesiyle Yargılanan Ahmet Kural 16 Ay 20 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı

Ahmet Kural ve Sıla Arasındaki Darp Davasında İkinci Duruşma

Hakim Karşısına Çıkan Sıla'dan Yeni Açıklama: Kimseden Korkmadan Yaşacağım
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 01:12 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelasını "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı