Hakkari'de Kar Yağışı - Son Dakika

Hakkari'de Kar Yağışı

06.01.2012 13:29
Hakkari'de Kar Yağışı, System.String[]

Hakkari'de etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor.

Hakkari'de etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor. Kar yağışının etkisiyle kayganlaşan yolda düşe kalka evlerine gitmeye çalışan öğrenciler zor anlar yaşadı.

Öğle saatlerinde etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkilerken, ulaşımda da aksamalara neden oluyor. Şehir içi ulaşımın güçlükle sağlandığı kente okuldan evlerine dönen öğrenciler ise kayganlaşan yolda zor anlar yaşadı.

23 Nisan İlköğretim Okulunda dağılarak evlerinin yolunu tutan öğrenciler kar yağışı ile birlikte kayganlaşan Mühürdaroğlu Caddesi'nde yokuşu çıkmaya çalışırken büyük tehlike atlattı.

Adeta düşe kalka evlerine ulaşmaya çalışan öğrencilere yolda geçen bazı vatandaşlar yardım etti. Kendi çabaları ile yokuşu çıkmaya çalışan ancak kayarak düşen bazı öğrenciler ise ağladı.

Evlerinden okula gitmek için yokuş aşağı inmek isteyen bazı öğrenciler ise yüz üstü kayarak yokuş aşağı inmeye çalıştı. Bazı öğrenciler ise tehlikeye rağmen kaygan yolda eğlenmeye çalıştı.

- HAKKARİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hakkari'de Kar Yağışı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Fransa'da iki kadın, "Pis Araplar" deyip Müslüman kadınlara bıçakla saldırdı Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı