Hakkari TSO: "Sağlık çalışanlarımıza minnettarız" - Son Dakika

Hakkari TSO: "Sağlık çalışanlarımıza minnettarız"

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Servet Taş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde, kent genelinde yürütülen başarılı çalışmalara öncülük eden Vali ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık ile fedakarca görevlerini yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Hakkari TSO:

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Servet Taş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde, kent genelinde yürütülen başarılı çalışmalara öncülük eden Vali ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık ile fedakarca görevlerini yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Taş, yaptığı yazılı açıklamada, sağlık çalışanlarının, tüm dünyayı etkisi altına alan salgının başlangıcından bugüne her türlü riski göze alarak evlerinden, çocuklarından ve kendi hayatlarından mahrum kalarak hastalarının yanında yer aldıklarını belirtti.

Sağlık çalışanlarının överili çalışmaları sonucu birçok kişinin sağlığına kavuştuğunu aktaran Taş, şunları kaydetti:

" Türkiye'nin içinden geçtiği bu kritik dönemde, büyük fedakarlıklar göstererek ön cephede yer alan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız. Ülke olarak yürüttüğümüz bu büyük savaşta en ön safta bulunarak, göreviniz esnasında en sevdiklerinizden, ailelerinizden bile ayrı kaldığınızı ve her türlü tehlikeyi göze alıp görevinizi fedakarca yürüttüğünüze hepimiz şahidiz. Sağlık camiasında görev yapan tüm doktorlarımız başta olmak üzere hemşireler, idari ve diğer çalışanlar canla başla verdikleri sağlık hizmetleri takdirle karşılanmaktadır."

Taş, meslek kuruluşu temsilcileri olarak her zaman sağlık çalışanlarının yanında olduklarını belirterek, "Ülkemizde koronavirüs salgınının yaygınlaşmasından bugüne kadar Hakkari il ve ilçelerimizde sağlık kurumlarımızdaki başarılı çalışmalara vesile olan başta Valimiz Sayın İdris Akbıyık olmak üzere, Hakkari İl Sağlık Müdürü Dr. Hamdullah Kara, Hakkari Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Hüseyin Kara, Hakkari Devlet Hastanesi Müdürü Necdet Demir'e, tüm doktorlarımıza, hemşirelerimize idari bölüm ve diğer hizmet birimlerinde çalışan bütün sağlık personellerine şükranlarımızı sunarız." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 11:49 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hakkari TSO: 'Sağlık çalışanlarımıza minnettarız' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

19'u futbolcu 41 kişinin korona olduğu Flamengo, hükmen yenilgiden son anda kurtuldu MasterChef yarışmacısı Duygu, milyonların gözü önünde aldatıldığını itiraf etti Çin'de dağ sıçanı yiyen kadında 'bubonik veba' tespit edildi, 17 bölge risk altında Genç kadın, "Seni boşayacağım başkasıyla olacağım" deyince kocası tarafından bıçaklandı Son Dakika: Türkiye'de 28 Eylül günü koronavirüs kaynaklı 65 can kaybı, 1412 yeni vaka tespit edildi Komşusunun eşiyle yasak aşk yaşayan Cengiz K.'nın skandalları bitmek bilmiyor: Esra'da güzellik desen yok, para desen yok Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf, "Utanmıyor musun" diyerek şüpheliye tokat attı Lüks spor salonunda röntgenci rezaleti! 30 kadını soyunma kabininde kayıt etmiş