Son Dakika Haberleri: Haldun Domaç, canlı yayında bayıldı!

Haldun Domaç, canlı yayında bayıldı!

3 ay önce

Yorumcu Haldun Domaç, Fenerbahçe'nin evinde Gazişehir Gaziantep'i 5-0 yendiği maçın sonrasında A Spor'da yayınlanan programda bayıldı. Domaç yaptığı açıklamada, tansiyon düşmesi sonucu bayıldığını ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

A Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor yorumcusu Haldun Domaç, Fenerbahçe'nin sahasında Gazişehir Gaziantep'i 5-0 yendiği maçın ardından yapılan programda bayıldı. Domaç'ın bayılması sonrası, stüdyoda bulunan yorumcular Evren Turhan ve Emre Bol ile moderatör Ender Bilgin endişesi gözlerden kaçmadı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yayın kesilip reklama gidilirken, daha sonra kanaldan yapılan açıklamada Haldun Domaç'ın sağlık durumunun iyi olduğu, ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak 1 gün gözetim altında tutulacağı aktarıldı.

DOMAÇ: GAYET İYİYİM

Haldun Domaç konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Değerli dostlar. Kısa bir tansiyon düşme sorunu yaşadım. Gayet iyiyim. İlginize, sevgi ve desteğinize teşekkürler" ifadelerini kullandı.

İşte Haldun Domaç'ın paylaşımı;

Haldun Domaç, canlı yayında bayıldı!
Falcao, Galatasaraylı yöneticiyi takibe aldı! Taraftar heyecanlandı

Suat Kaya, 20 yıllık peruğunu çıkardı

Ersun Yanal'dan Volkan Demirel açıklaması

Fatih Terim, Mehmet Topal transferi için kararını verdi

Haber Yayın Tarihi: 20.08.2019 12:14 

YORUMLAR


'Hanımağa', gözcülük yapanlara cinsel ilişki ücretinde indirim yapmış
Azil süreciyle başı dertte olan Trump'tan sosyal medyada gündem olan mesaj: Darbeyi durdurun İngiltere Parlamentosu, yeni Brexit anlaşması oylamasının ertelenmesine karar verdi