Haliç'te denize düşen kedinin kurtarılma anları cep telefonuyla kaydedildi - Son Dakika

Haliç'te denize düşen kedinin kurtarılma anları cep telefonuyla kaydedildi

26.07.2021 15:48

İstanbul Haliç'te denize düşen ve dalgalar arasında çırpınan yavru kedi, çevredekiler tarafından zorlukla kurtarıldı. Turistlerin endişe verici gözlerle izlediği olay, cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

Dün akşam saatlerinde Galata Köprüsü'nde bir yavru kedi denize düştü. Dalgalar arasında çırpınan kediyi görenler, kurtarmak için çalışmalara başladı.

İKİ KİŞİNİN UZUN SÜREN ÇABASI SONUÇ VERDİ

İki kişi, köprü üzerindeki demir korkuluklardan kendilerini sarkıtarak, kıyıda bulunan yavru kediye ulaşmaya çalıştı. Bir kişi denizdeki yavru kediyi ayaklarıyla sıkıştırarak denizden çıkardı. Diğer kişi de eliyle kediyi alarak köprünün üzerine bıraktı. 2 kişinin yavru kediyi kurtardıkları anlar, çevredeki başka bir kişinin cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

TURİSTLER ENDİŞEYLE İZLEDİLER

O sırada olayı izleyen turistler, kedinin dalgalarla mücadelesi esnasında oldukça endişelendiği görüldü.

YORUMLAR
500
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Haliç'te denize düşen kedinin kurtarılma anları cep telefonuyla kaydedildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement