Haliç Kıyısında Çanakkale Yolun Sonu'nu İzledik - Son Dakika

Haliç Kıyısında Çanakkale Yolun Sonu'nu İzledik

10.06.2013 17:23
Haliç Kıyısında Çanakkale Yolun Sonu'nu İzledik, System.String[]

Eyüp Belediyesi'nin Haliç kıyısında başlattığı "Yaz Programları" yediden yetmişe herkesin ilgi odağı oluyor.

Eyüp Belediyesi, Yunus Gösteri Merkezi arkası Haliç kıyısındaki Etkinlik Alanı'nda, 2012-2013 Sezonunda vizyona giren Türk Sineması'nın en güzel filmleri ve Beyazperdeye damgasını vuran unutulmaz yapımları Eyüplülerle buluşturuyor.

Bu haftasonu Eyüp Belediyesi Etkinlik Alanı açıkhava sinema şöleninde, Çanakkale Yolun Sonu adlı film vardı. Kemal Uzun ve Serdar Akar'ın yönettiği, Gürkan Uygun, Berrak Tüzünataç ve Mahir Günşıray'ın başrolleri paylaştığı film, isimsiz kahramanlar üzerinden Çanakkale cephesini orada yaşananları, kısaca bu dramatik öyküyü yeni bir bakış açısıyla beyazperdeye taşıyor.

Haliç Kıyısında Çanakkale Yolun Sonu'nu İzledik

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Haliç Kıyısında Çanakkale Yolun Sonu'nu İzledik - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Mesut Özil'in imza töreninde BeIN Sports'u akredite etmedi Joe Biden'dan Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri, 2019'da kendilerine destek veren Mesut Özil'e imza töreni öncesi teşekkür etti Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular