Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu - Son Dakika

Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu

02.10.2020 17:20

Yaşlı komşusunu darbettiği gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderilen şarkıcı Halil Sezai, geçtiğimiz gün sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu. Sağlık durumu iyi olan şarkıcı, yeniden cezaevine gönderildi.

Tuzla'da 67 yaşındaki komşusunu darp eden şarkıcı Halil Sezai, iki hafta önce tutuklandı. Halil Sezai'nin iki gün önce sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle Marmara Üniversitesi Ortopedi bölümüne getirilerek ameliyat edildiği öğrenildi. Hastanede 1 gün kalan Sezai, tekrar Maltepe Cezaevi'ne konuldu. Sezai'nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Kavga sırasında yaralandığı belirtilen Halil Sezai'nin adliye getirilirken de sağ elinin sargılı olduğu görülmüştü.

AVUKATI SALDIRIYA UĞRADIĞI YÖNÜNDEKİ HABERLERİ YALANLADI

Halil Sezai'nin hastaneye kaldırılmasının ardından cezaevinde saldırıya uğradığı yönündeki iddia sosyal medyayı çalkaladı. Konu hakkında bir açıklama yapan avukat Ahmet Gürel, "Müvekkilim Halil Sezai hakkında cezaevinde saldırıya uğradığına dair asılsız ve gerçek dışı haberler medyada yer almıştır. Müvekkilim cezaevinde tek kişilik bir hücrede kalmakta olup herhangi bir saldırı eylemine maruz kalması mümkün değildir. Müvekkilin hastaneye sevk edilmesinin sebebi ise; daha önce yaşadığı bir rahatsızlık ile ilgili sağlık kontrolünden geçirilmesi gerekliliğidir. Kamuoyunun, aksi yönde çıkan asılsız ve gerçek dışı haberlere itimat etmemesi gerekmektedir" ifadelerini kullandı.

HALİL SEZAİ AMELİYAT OLDU
Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu
Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok net faiz mesajı: Yüksek faize kesinlikle karşıyım Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı ABD siber dolandırıcılık skandalıyla sarsıldı! Yatak odasını röntgenlediği müşterilerin cinsel içerikli videolarını kaydetti Google'ın internet balonu projesi başarısız oldu Genç kadına saatlerce tecavüz eden sanık iş yerinin önünde darbedildi