Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu - Son Dakika

Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu

HALİL Sezai'nin 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darp etmesinin ardında oğlu Mesih Meriç konuştu.

Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu, System.String[]

Elif YAVUZ-Mertcan ÖZTÜRK/İSTANBUL,DHA- HALİL Sezai'nin 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darp etmesinin ardında oğlu Mesih Meriç konuştu. Meriç, "Ben hala uyuyamıyorum. Babamın çığlıklarıyla uyanıyorum. Adalet yerini bulacak buna inanıyoruz. Avukatımız gelecek, gerekli delilleri ilk gün verdik" dedi.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darp etti. Olayın ardından Meriç'in oğlu, Mesih Meriç psikolojik olarak çok etkilendiklerini belirterek, "Psikolojik olarak çok yorulduk. İnşallah hiç kimsenin başına gelmez. İnsanlar hata yapabilir ama bu tekrarlanan bir hata. Temmuz ayında da benzer bir şikayetimiz olmuştu. Bu sefer ki hiçbirimizin inanamadığı bir şey. Ben hala uyuyamıyorum. Babamın çığlıklarıyla uyanıyorum. Adalet yerini bulacak buna inanıyoruz. Avukatımız gelecek, gerekli delilleri ilk gün verdik. Karşı taraf çıksın konuşsun, istediğini yapsın. Görüntüler var" dedi.Halil Sezai'ye ait yeni görüntülere ilişkin konuşan Meriç, "Eve girdiği odunla oradaki aynayı kırmaya çalışıyor. Ayna kırılmıyor ve devam ediyor. Hepimizin başında ciddi şeyler geçti. Babamın yaşadığına şükrediyorum. Bu adam sokakta dolaşıyor. Uyuyamıyoruz, akşam birisi mi girecek eve başımıza bir şey mi gelecek diye endişeleniyoruz. Sabah 08.30'da 67 yaşında bir insanın evine girip nasıl böyle şeyler yapılabilir. Nasıl bir mantıktır" diye konuştu.


Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu
Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu
Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu
Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 13:37 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Halil Sezai'nin darp ettiği Hüseyin Meriç'in oğlu konuştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Masterchef Türkiye'ye veda eden yarışmacı dakikalarca gözyaşı döktü Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Çatışmalarda 550'den fazla Ermeni asker öldürüldü Beyin kanaması geçiren usta oyuncu Ali Sürmeli, apar topar ameliyata alındı Derbide Luyindama'nın müdahalesiyle acı içinde yerde kalan Ferdi Kadıoğlu, kolunun son halini paylaştı Songül Karlı, frikik verdiği pozuyla gündeme bomba gibi düştü Azerbaycan ordusu, Ermenistan'a karşı harekata başlıyor Çekim için kameraların karşısına geçen Deren Talu, yeni haliyle herkesi şaşırtacak Putin, Ermenistan-Azerbaycan gerginliğine dahil oldu: Askeri adımlar durmalı