Şanlıurfa'da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı - Son Dakika

Şanlıurfa'da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı

23.09.2022 10:31
Şanlıurfa'da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı

Haliliye Belediyesi zabıta ekipleri, lokantalarda hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Haliliye Belediyesi zabıta ekipleri, lokantalarda hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, gıda satışı yapan iş yerlerinin hijyen standartlarını korumasını sağlamak amacıyla denetimlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda zabıta ve Ticaret İl Müdürlüğü Gıda Kontrol ekipleri tarafından vatandaşların sağlığını korumak için yapılan denetimle, kentin işlek noktalarından olan Emniyet Caddesindeki restoran ve lokantalar denetlendi.

Başta işletmelerin mutfakları olmak üzere hijyen ve temizlik denetimlerini titizlikle sürdüren zabıta ekipleri, işletmelere gıda ürünlerini açıkta korunmaması için uyarılarda bulundu. Gıda ürünlerinin saklama koşullarına uyulması gerekli noktasında işletmeleri uyardı. Bu kurallara uymayan işletmelere için gerekli işlemler uygulandı.

Denetimlerin devam edeceği belirtilen açıklamada, vatandaşların gördükleri olumsuzlukları 444 22 63 numaralı İletişim Merkezine bildirmeleri istendi.

YORUMLAR
500
Yalova'da zabıta ekiplerinden dilencilere operasyon! Üzerinden 12 bin lira çıkan dilenci herkesi şaşırttı Yalova'da zabıta ekiplerinden dilencilere operasyon! Üzerinden 12 bin lira çıkan dilenci herkesi şaşırttı Zabıta personeli kayıp cüzdanı sahibine ulaştırdı Zabıta personeli kayıp cüzdanı sahibine ulaştırdı Osmaniye haber! Osmaniye'den gelip Adıyaman'da dilenen 15 şahıs yakalandı Osmaniye haber! Osmaniye'den gelip Adıyaman'da dilenen 15 şahıs yakalandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa'da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement