Halit Tomakin: "Yeni bir şahlanış dönemine giriyoruz" - Son Dakika

Halit Tomakin: "Yeni bir şahlanış dönemine giriyoruz"

10.09.2020 13:16
Halit Tomakin:

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, kongreler dönemine girdiklerini belirterek, "Asla rehavete kapılmadan omuz omuza, yeni bir silkiniş, yeni bir diriliş, yeni bir şahlanışın dönemini Türkiye olarak hep birlikte yaşayacağız ve göreceğiz" dedi.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, kongreler dönemine girdiklerini belirterek, "Asla rehavete kapılmadan omuz omuza, yeni bir silkiniş, yeni bir diriliş, yeni bir şahlanışın dönemini Türkiye olarak hep birlikte yaşayacağız ve göreceğiz" dedi.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde ilçelerin yüzde 50'sinin kongresinin yapıldığını hatırlattı. Tomakin, "Ordu'da 12 Eylül ve 1 Kasım tarihleri arasında ilçe kongrelerimizi yamayı planlıyorduk. Genel merkez Teşkilat Başkanımızla yaptığımız istişare sonucunda pandemi tedbirleri kapsamında kongrelerimizi bir ay öne aldık. Bizim için vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. Kongrelerimizde de maske, mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uyularak ilçe kongrelerimizi gerçekleştireceğiz" dedi.

Kongrelerin yeniden yapılanma ve yeni bir motivasyon olduğunu, mental yorgunluğu olan arkadaşlar için görev değişikliğine gidilerek yola devam edileceğini belirten Tomakin, "En önemlisi önümüze 2023, 2053, 2071 tarihleri ile büyük Türkiye'yi inşa eden, önümüze hedef koyan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında asla rehavete kapılmadan omuz omuza, yeni bir silkiniş, yeni bir diriliş, yeni bir şahlanışın dönemini Türkiye olarak hep birlikte yaşayacağız ve göreceğiz" diye konuştu.

AK Parti'de ilçe kongre tarihlerini şöyle belirlendi:

12 Eylül Gülyalı, 14 Eylül Perşembe, 23 Eylül Çamaş, 25 Eylül Kabadüz, 26 Eylül Mesudiye ve Gölköy, 29 Eylül İkizce ve Çaybaşı, 30 Eylül Gürgentepe ve Ulubey, 3 Ekim Korgan ve Kumru, 4 Ekim Ünye ve Fatsa, 6 Ekim Aybastı ve Kabataş, 7 Ekim Akkuş, 11 Ekim Çatalpınar ve Altınordu. - ORDU

Halit Tomakin: Yeni bir şahlanış dönemine giriyoruz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Halit Tomakin: 'Yeni bir şahlanış dönemine giriyoruz' - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İstifa eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan boşalan göreve Lütfi Elvan getirildi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 82. yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz İstifası kabul edilen Berat Albayrak, Twitter hesabının ardından Instagram hesabını da kapattı Antalyaspor, eski Fenerbahçeli Ersun Yanal'ı gündemine aldı Android işletim sistemli eski telefonlar önümüzdeki yıldan itibaren internet sitelerini açamayacak Bakan Koca, 5 ilin sağlık müdürüyle görüştü: Ek tedbirleri ele aldık Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifası kabul edildi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin genç oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş'ın koronavirüs testi pozitif çıktı