Halk Oylamasının Ardından - Son Dakika

Halk Oylamasının Ardından

18.04.2017 19:16
Halk Oylamasının Ardından

Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Türkiye'de yeni bir anayasayla önemli bir değişim sürecinin ilk adımının atıldığını belirtti.

Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Türkiye'de yeni bir anayasayla önemli bir değişim sürecinin ilk adımının atıldığını belirtti.

İşeri, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kastamonu'nun halk oylamasında yüksek bir oyla görevini yerine getirdiğini vurguladı.

Sedat İşeri, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Kastamonu, referandum oylamasında yüksek bir oyla görevini yerine getirmiştir. Milletimiz için hayırlı olsun. Ülkemiz yeni bir anayasayla önemli bir değişim sürecinin ilk adımını atmıştır. Ülkemizin uluslararası saygınlığının oluşturulması beklentilerimiz içerisindedir. Referandum sonucunun, ekonomi üzerindeki dış çevrelerin baskısını azaltacağını düşünüyoruz. Güçlenen demokrasi, ekonomiyi de motive edecektir. İstikrar olduğu müddetçe ekonomi rayına oturacaktır. Artık daha güçlü bir ekonomi için toplumsal dayanışma içerisinde olmanın ve vakit kaybetmeden geleceğe bakmanın zamanıdır. İşimiz yatırım, üretim, ihracat ve istihdam artışına katkıda bulunmak olmalıdır. Referandum sonucunun ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz."

Çölyak hastalarının aradığı karabuğdayın hasadına başlandı Çölyak hastalarının aradığı karabuğdayın hasadına başlandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Halk Oylamasının Ardından - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement