Halkevleri Ulaşım Zamlarını Protesto Etti - Son Dakika

Halkevleri Ulaşım Zamlarını Protesto Etti

06.09.2012 23:06
Halkevleri Ulaşım Zamlarını Protesto Etti, System.String[]

*halkevleri üyesi bir grup eylemci Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından toplu taşıma ücretlerine yapılan zamları protesto etti.

*halkevleri üyesi bir grup eylemci Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından toplu taşıma ücretlerine yapılan zamları protesto etti. Eylemciler gişelerden ücretsiz geçerken, diğer yolcuların da ücretsiz geçmesini sağladı.

Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL DHA

Mecidiyeköy metrobüs gişelerinde toplanan Halkevleri üyesi bir grup Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından toplu taşıma ücretlerine yapılan zamları protesto etti. Eylemciler, 'Ulaşım haktır satılamaz, zamlar geri alınsın' yazılı pankart ve döviz taşıdı. Grup üyeleri toplu şekilde gişelerden ücretsiz geçti.Gişelerde bekleyen eylemciler diğer yolcuların da ücretsiz şekilde geçmesini sağladı.Bazı vatandaşlar ise ücretlerini ödeyerek geçmekte ısrar etti. Grup üyeleri yapılan eylemin ardından olaysız şekilde dağıldı.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Halkevleri Ulaşım Zamlarını Protesto Etti - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi