Halterde Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları - Son Dakika

Halterde Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları

01.04.2016 14:01
Halterde Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları, System.String[]

Kadın Halter Milli Takımı, 8-16 Nisan tarihlerinde Norveç'te düzenlenecek Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Ankara'da kamp yapıyor.

Kadın Halter Milli Takımı, 8-16 Nisan tarihlerinde Norveç'te düzenlenecek Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Ankara'da kamp yapıyor.

Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde, Milli Takım Teknik Direktörü Talat Ünlü'nün yönetimindeki kampta, antrenörler Mustafa Doğan, Ferhat Coşkun ve Yasin Arslan ile birlikte 8 sporcu yer alıyor.

Şampiyonada kadınlar 75 kiloda mücadele edecek sporculardan Rabia Kaya, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, yüksek tempoda çalıştıklarını belirterek, " Hocalarımız ve sporcu arkadaşlarımızla birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz. Herkes beklentinin farkında, çalışmalarımızı ona göre sürdürüyoruz. Avrupa Şampiyonası'nda 3 silkme ve 3 koparma hakkımız var. Bunları iyi bir şekilde değerlendirip başarılı dereceler elde etmek istiyoruz. Hedeflediğimiz dereceleri yaparsak zaten madalya gelir." ifadelerini kullandı.

Milli takım kampında Rabia'nın yanı sıra, 48 kiloda Sibel Özkan Konak ile Nurcan Taylan, 53 kiloda Sema Acartürk ile Bediha Tunadağı, 58 kiloda Nuray Levent ile Ayşegül Çakın, 69 kiloda Duygu Aynacı bulunuyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Halterde Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs kararını açıkladı: Kongreleri erteliyoruz O Ses Türkiye'nin sevilen yarışmacısı ses tellerinden ameliyat oldu Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor Hollandalı gazeteci AB Savunma Bakanları Zoom toplantısına sızdı Bakan Soylu'dan olası İstanbul depremiyle ilgili hayati uyarı: Aksi felakettir, hiç lafı eğip bükmeye gerek yok Eşi Gökhan Çıra'nın kendisini aldattığı ileri sürülen Melisa Emirbayer'e şiddet uyguladığı söylenen Selin Ciğerci gözyaşlarına boğuldu Bu hafta borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi Vatandaşların kısıtlamayı yanlış anladığı kentimizde in cin top oynuyor