Son Dakika Haberleri: Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi Havaalanında Görüntülendi

Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi Havaalanında Görüntülendi

9 ay önce

Haluk Bilginer, Zerrin Tekindor'dan ayrıldıktan sonra eski eşi Aşkın Nur Yengi ile yeniden aşk yaşamaya başladı. İkili havaalanında tatile giderken görüntülendi.

Altı yıl aradan sonra yeniden barıştıkları konuşulan eski eşler Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, kızları Nazlı ile Miami'ye tatile giderken havaalanında yakalandı.

HT Magazin'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre; Haluk Bilginer'in, meslektaşı Zerrin Tekindor'la ilişkisini noktalamasının ardından eski eşi Aşkın Nur Yengi ile barıştığı iddia edilmişti.

YÜZÜĞÜ TAKTI, DEDİKODULAR PATLADI

Yengi'nin usta oyuncunun evlenirken hediye ettiği 300 bin TL'lik yüzüğü yeniden takmaya başlamasıyla dedikodular artmış ancak ikili, konuyla ilgili sessizliklerini korumuştu.

ÇİFTE KUTLAMA YAPACAKLAR

Ünlü çift, haberlerin ardından ilk kez birlikte görüntülendi. Barışmalarını ve kızları Nazlı'nın karnesini Miami'de kutlama kararı alan Bilginer ve Yengi, önceki gün Atatürk Havalimanı'nda objektiflere takıldı.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Bayrama kadar tatil yapacakları öğrenilen ikili, ilişkileriyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

İkili böyle görüntülendi;

YORUMLAR


Havuç Ekranlara Dönüyor! Yapımcının Paylaştığı Fotoğraf Eski Havuç'un Kopyası Gibi Acun Açıkladı! Gönüllülerde Yarışan Melih'in Babası da Zamanında Survivor'da Yarışmış

YPG Saflarında Öldürülen Hollandalı Teröristi Bordo Bereli Vurmuş