Son Dakika Haberleri: Haluk Levent, Barış Akarsu Anısına Düzenlenen Konserde Sahneye Çıktı

Haluk Levent, Barış Akarsu Anısına Düzenlenen Konserde Sahneye Çıktı

3 ay önce

SANATÇI Barış Akarsu'nun ölümünün 10'uncu yıldönümü nedeniyle düzenlenen konserde Haluk Levent, Bartın'ın Amasra İlçesi'nde sahneye çıktı.

Haluk Levent, Barış Akarsu Anısına Düzenlenen Konserde Sahneye Çıktı, System.String[]
SANATÇI  Barış Akarsu'nun ölümünün 10'uncu yıldönümü nedeniyle düzenlenen konserde  Haluk Levent,  Bartın'ın  Amasra İlçesi'nde sahneye çıktı.

4 Temmuz 2007'de  Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden  Barış Akarsu, ölümünün 10'uncu yıldönümünde memleketi  Bartın'ın  Amasra İlçesi'nde düzenlenen konserle anıldı.  Amasra Büyük Limanı'ndaki konsere çok sayıda vatandaş katıldı.  Haluk Levent, ücret almadan geldiği konser sırasında  Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile babası Selahattin Akarsu'yu sahneye çıkartarak, acılarını paylaştı.

Haluk Levent,  Amasra'nın  Barış Akarsu sayesinde tanındığını belirterek, " Barış Akarsu anma etkinlikleri her yıl yapılması gerekir. Bu yıl  Twitter'den yaptığım serzeniş nedeniyle burada konser vermeye karar verdim. ve hiçbir ücret almadan Barışımız için buradayım" dedi.

Konser sırasında  Barış Akarsu'nun kullandığı motosiklet sahnenin önünde hazır bulundu.

Sanatçı  Haluk Levent,  Barış Akarsu'nun seslendirdiği şarkıları da seslendirerek, alandaki kalabalığı coşturdu. - Bartın

Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi