Haluk Levent'ten Emine Bulut'un kızına ziyaret - Son Dakika

Haluk Levent'ten Emine Bulut'un kızına ziyaret

18.10.2019 15:11
Haluk Levent'ten Emine Bulut'un kızına ziyaret, System.String[]

Sanatçı Haluk Levent, Kırıkkale'de eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızı F.B.V ile okulunda bir araya geldi.

Sanatçı Haluk Levent, Kırıkkale'de eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızı F.B.V ile okulunda bir araya geldi.

Haluk Levent, özel bir kolejde eğitim gören Bulut'un kızını ziyareti öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, olaydan sonra F.B.V. ile telefonla görüştüğünü ve kendisine okula geleceğine dair söz verdiğini belirterek, şunları söyledi:

"Bu sözü tutmak istedim. Onu göreceğim için çok mutluyum. Geçtiğimiz günlerde de Ankara'da görüşmüştük ama fotoğraf yayınlamamıştık. Sözümü tutma uğruna buraya geldim. Ama basın mensuplarını içeriye alamayacağız. Kızımızın psikolojini düşündüğüm için tekrar ekranlarda göstermek istemiyorum. Annesinin başına gelen o talihsiz olaydan sonra kızımızın gözyaşlarıyla haykırışlarını bütün ülke olarak gördük, tanık olduk. Ülkemin, milletimin, halkımın, herkesin o kızın güler yüzünü görmesini istemiştim ve o zaman görüntülü telefon görüşmesi yapmıştım."

Kız çocuğunu ziyaretinin ardından okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Levent'in, mini bir konser verdiği belirtildi.

Kırıkkale'de, 18 Ağustos'ta eski eşi Fedai Varan tarafından bir lokantada 10 yaşındaki kızının yanında boğazından bıçaklanan Emine Bulut, kaldırıldığı Yüksek İhtisas Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı. Kaçan Fedai Varan, Bahşılı ilçesi girişinde polis ekiplerince gözaltına alınmış ve ardından tutuklanmıştı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Haluk Levent'ten Emine Bulut'un kızına ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Kokudan rahatsız olan mahalleli ihbar etti, depoda bekletilen bir ton çürümüş balık yakalandı Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor