Son Dakika Haberleri: Rahatlığın Böylesi! Ev Soymak İçin, Çilingir Çağırıp Hamal Tuttular

Rahatlığın Böylesi! Ev Soymak İçin, Çilingir Çağırıp Hamal Tuttular

6 ay önce

Adanalı 2 hırsız, gözlerine kestirdikleri evi soyabilmek için hem çilingir çağırdı, hem de hamal tuttu.

 Adana'da meydana gelen akıl almaz olayda, hırsızlar evi soyabilmek için çilingir ve hamal çağırdı.

152 BİN TL'LİK HIRSIZLIĞI, ÇİLİNGİR VE HAMALLA YAPTILAR

Adana'da 30 yaşındaki Ali Y. ve 33 yaşındaki Nizam Y. çilingir yardımıyla kapısını açtırdıkları depodan çaldıkları 152 bin lira değerinde malzemeyi hamallara taşıttı.

"DEPONUN ANAHTARINI KAYBETTİK" DEDİLER

Olay, merkez Seyhan İlçesi'ne bağlı Yeni Baraj Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Ali Y., ve Nizam Y. kiraladıkları deponun anahtarını kaybettikleri söyleyerek çilingir çağırdı. Deponun kapısını açtıran şüpheliler daha sonra içeride bulunan 152 bin lira değerindeki tekstil ve büro malzemesini taşımak için 3 hamal çağırdı.

HABERSİZCE HIRSIZLIK YAPTILAR

Olaydan haberdar olmayan hamallar ise malzemeleri kutular içerisinde taşıyarak kamyonete yükledi, o anlar ise binanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

KISA SÜREDE YAKALANDILAR

Bir süre sonra deposuna gelen Sevim Cingöz'ün kapının açık olduğunu ve mallarının olmadığını görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen Adana Hırsızlık Büro Amirliği polisleri, görüntülerden kimliklerini tespit edilen hırsızları kısa sürede yakaladı.

"ALACAKLIYIZ" DEDİLER

Çalınan malzemeler ise bulunarak Cingöz'e teslim edildi. Zanlılardan Ali Y., depo sahibi Cingöz'den alacaklı olduklarını bunun üzerine malzemeleri aldıklarını ileri sürdü.

Zanlılar hırsızlık suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.


YORUMLAR


Son Dakika! Afrin'deki Hükümet Binasına Türk Bayrağı Asıldı, Askerin 18 Mart Mesajı Duygulandırdı Eşinin Cinsel İçerikli Film Yıldızı Olduğunu Öğrenen Adam Dehşet Saçtı

Hava Değişimine Gelen Asker, Evlerinin Ahırında İntihar Etti