Hamamönü Söyleşileri Ocak Ayı Programı Belli Oldu - Son Dakika

Hamamönü Söyleşileri Ocak Ayı Programı Belli Oldu

02.01.2012 15:32
Hamamönü Söyleşileri Ocak Ayı Programı Belli Oldu, System.String[]

Altındağ Belediyesi tarafından Hamamönü'nde gerçekleştirilen kültür, sanat ve edebiyat söyleşilerinin Ocak ayı programı belli oldu.

Altındağ Belediyesi tarafından Hamamönü'nde gerçekleştirilen kültür, sanat ve edebiyat söyleşilerinin Ocak ayı programı belli oldu. Ocak ayı Hamamönü Söyleşileri kapsamında, önceki aylarda konuk olan isimlerin yanı sıra, daha önce söyleşi programına katılmamış yeni konuklar da birbirinden ilginç konularıyla yer alacak.

Basınder'in "Yerel Medya ve Demokrasi", GESAM'ın "Telif Hakları ve Plastik Sanatlar Alanındaki Son Uygulamalar" konulu söyleşileri, Türk Ocakları'nın "Arif Nihat Asya Anma Programı", Mevlana Kültür ve Sanat Vakfı'nın Mevlana konulu sohbetleri, Sanat Sokağı sanatçılarının "Sanat ve Estetik" konulu söyleşileri Hamamönü Kabakçı Konağı'nda yapılacak. Ocak ayı Hamamönü Söyleşileri programında müzik dolu akşamlar da yaşanacak. Altındağ Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi İlkim Eylül İlk'in "Muhlis Akarsu Eserleri Dinletisi", Altındağ Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro Şefi Cengiz Taşkent'in "Bimen Şen Eserleri Dinletisi", Ati Türk Müziği Topluluğu'nun "Fasl-ı Uşşak" dinletisi ve Kırım- Tatar müzikleri dinletisi programları da müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tarihi Kabakçı Konağı'nda gerçekleştirilen sohbetler, sanatseverlere tadına doyulmayacak akşamlar sunuyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da dinleyiciler, birbirinden seçkin isimlerle keyifli saatler geçirecek.

Hamamönü Söyleşileri Ocak Ayı Programı Belli Oldu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Hamamönü Söyleşileri Ocak Ayı Programı Belli Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Ateşkesi 4 dakikada bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan akılalmaz sözler: Anlaşmaya sıkı sıkıya bağlıyız Denizi olmayan Diyarbakır'da tekne alt geçitte mahsur kaldı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro haftaya rekorla başladı İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Trabzonspor'da Eddie Newton gidiyor Abdullah Avcı geliyor Dünyada en çok aranan teröristler listesindeydi! El Kaide'nin üst düzey isimlerinden Abu Muhsin al-Masri öldürüldü MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti