Son Dakika Haberleri: - Hamburg Havalimanı'nda güvenlik alarmı

- Hamburg Havalimanı'nda güvenlik alarmı

6 gün önce

- Hamburg Havalimanı'nda güvenlik alarmıHAMBURG - Almanya'nın Hamburg Havalimanı'nda şüpheli bir şahsın gözaltına alınması sonrası güvenlik alarmı verildi.

- Hamburg Havalimanı'nda güvenlik alarmı

HAMBURG - Almanya'nın Hamburg Havalimanı'nda şüpheli bir şahsın gözaltına alınması sonrası güvenlik alarmı verildi. Tedbir amacıyla yolcuların dışarı çıkarıldığı anlar kameralara yansıdı.

Almanya'nın Hamburg şehrinde bulunan Uluslararası Hamburg Havalimanı'nda üzerinde pasaport, kimlik, uçuş kartı yada herhangi bir tanımlayıcı evrak bulundurmayan bir kişinin güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınması sonucu havalimanında alarm verildi. Hamburg şehrinin 8,5 kilometre kuzeyinde bulunan havalimanındaki tüm yolcular uçaklardan indirilirken, uçak saati bekleyen binlerce yolcu da dışarı çıkarıldı. Havaalanında Hamburg'taki kruvaziyer turizm fuarına katılan ve aralarında Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in bulunduğu çok sayıda Türk vatandaşının bulunduğu belirtildi. İHA'ya açıklama yapan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, uçağa binmek için havaalanına geldiklerini ancak güvenlik nedeniyle havalimanının boşaltıldığını ve dışarıda beklediklerini söyledi.

- Hamburg Havalimanı'nda güvenlik alarmı

Haber Yayın Tarihi: 13.09.2019 11:23 Kaynak: İHABir haftadır kayıp olan Alzheimer hastası 55 yaşındaki gurbetçi bir otelde bulundu
Emekli maaşı için annesinin cesedini bodrum katında saklamış Alman Commerzbank 4 bin 300 bin kişiyi işten çıkarmayı planlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST daveti: Tüm vatandaşlarımızı bekliyorum