Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı, "İçinizden Biriyim" - Son Dakika

Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı, "İçinizden Biriyim"

11.06.2018 18:26
Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı,

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, seçim çalışmaları kapsamında Kozlu ilçesinde köyleri gezerek, vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, seçim çalışmaları kapsamında Kozlu ilçesinde köyleri gezerek, vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Uçar; beraberinde Kozlu İlçe başkanı Ahmet Gören İl genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli ve parti yöneticileri, destek amacıyla Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'da eşlik etti. Seçim çalışmalarına köylerde devam eden Hamdi Uçar, Kozlu'ya bağlı Uzungüney, Dağköy, Kızılcakese, Kargalar köylerini ziyaret ederek, içinizden biri olarak sizlerden destek istiyorum dedi. Uçar 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını köy halkına ileten Uçar "Zonguldak ilimize hizmet için çıktığımız bu yolda hep birlikte olmanın, gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Çok önemli siyasi bir süreçten geçiyoruz. Memleket bir seçime gidiyor. Bu seçim milletimiz için çok önemli bir seçim, bu seçim milletin kendi iradesine hakim olma seçimi, bu seçim milletin iradesini eline alma seçimidir" diye konuştu.

Erdoğan'ın TTK'ya 1500 işçi alınması sözüne de değinen Uçar, iftar için Kozlu Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak akşam saatlerinde Kozlu ilçesinde kahvehaneleri dolaşarak seçim çalışmalarına devam etti. - ZONGULDAK

Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı, İçinizden Biriyim
Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı, İçinizden Biriyim
Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı, İçinizden Biriyim

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Hamdi Uçar Tempoyu Artırdı, 'İçinizden Biriyim' - Son Dakika


Son Dakika

Neven Subotic, Denizlispor ile sözleşmesini tek taraflı feshetti İşten eve erken gelen kadın, kendisini aldatan erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! O anlar kamerada İmamoğlu'ndan "Sizi, Cumhurbaşkanı olarak da görmeyi isteriz" diyen vatandaşa yanıt Hiçbir katkı maddesi olmayan deve sucuğunun kilosu 100 liradan satılıyor Biden koronavirüsle mücadele planını imzaladı: ABD'ye seyahat edeceklere test ve karantina zorunluluğu getirildi Türk bilim insanlarından dikkat çeken araştırma: Koronavirüs gözden beyne giden sinirlerde kalıcı hasara yol açıyor Oyuncu Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk, anne ve babasının cansız bedenini gördü