Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır - Son Dakika

Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır

03.03.2021 11:16

Bursa'da hamile olan Tuğba Karahan, eşinin dış görünüşünü beğenmediğini iddia etti ve kendisinden boşanmak istediğini öne sürdü. Yaşananların ardından video çeken kadın, eşinin nankör biri olduğunu vurgulayarak kıyafetlerini kesti ve hamilelik iç çamaşırını bıraktı. Karahan "Senin adamlığına benim hamile iç çamaşırlarımdan birini bırakıyorum" dedi.

Bursa'da yaşayan Tuğba Karahan, kendisinden ayrılmak isteyen eşi için bir video çekerek YouTube'da yayınladı. Videoya kendisini tanıtarak başlayan Karahan, 7 aydır evli olduklarını ve 6.5 aylık hamile olduğunu belirtti.

ANTİDEPRESAN KULLANMAYA BAŞLAMIŞ

Eşinin rahat birikim yapabilmesi için fedakarlıklar yaptığını belirten Karahan, 3.5 haftadır hayatının karardığını söyledi ve antidepresan kullandığını ifade etti.

"NANKÖRLÜKTEN BAŞKA BİR ŞEY YAPMADI"

İntiharın eşiğine geldiğini aktaran kadın, "Ben bu adam için çok fedakarlık yaptım fakat kendisi nankörlükten başka bir şey yapmadı. Dünyaya hayvan olarak gelseydi kediden başka bir şey olmazdı. Hoş bu adamın yaptığı nankörlüğü kediler bile yapmaz" şeklinde konuştu.

Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, hamilelik iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır

"KENDİSİNİ AYDA BİR DUŞA ZOR SOKUYORDUM"

Eşinin kendisinden boşanmak istediğini aktaran kadın, "Artık bakımsız ve çirkin bir kadınmışım onun için. Kararına saygı duyuyorum. Kendisini ayda bir duşa zor sokmama rağmen bunca pisliğine katlanmış olmama rağmen kendisi kalkıp gelip bana boşanmak istediğini söyledi" dedi.

Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, hamilelik iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır

KIYAFETLERİ MAKAS İLE KESTİ

Boşanmak isteyen eşinin YouTube videosu izlemeyi sevdiği için böyle bir şey yaptığını belirten kadın, "Gelelim sana bırakacağım hediyeye. Bana hep diyordun ya istersen imaj makera git dış görünüşünü değiştir" diyerek eşinin kıyafetlerini makasla kesmeye başladı.

Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, hamilelik iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır

"DANTELLİ OLANLARDAN BIRAKMAK İSTERDİM AMA ÇOK PARA VERDİM"

Videonun sonunda eşinin iç çamaşırlarını da kesen kadın kendi hamilelik iç çamaşırını bırakarak, "Senin adamlığına benim hamile iç çamaşırlarımdan birini bırakıyorum. Bundan sonra bunu kullanırsın. Dantelli olanlardan bırakmayı düşündüm aslında, yaptığın adamlığa o yakışırdı ama çok para verdim kıyamadım" ifadelerine yer verdi.

Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır

Son Dakika Cinsellik Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır - Son Dakika


YORUMLAR (17)
  • Huysuz: Tam benim kafadan helal olsun eşyaları da ya yükle götür yada paçala doğra senden sonra kullanamasın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • AKŞAM OLSADA EVE GİTSEK: Bir ton makyaj yapmak nasılll aklına geldi ne hikaye çıkaracaksınız acaba ,,ben kendimi senin yerine koydum beyaz elbise saçlar fönlü falan filan makyaj o biçim hangi kuaför yaptı makyajı ? pimaja ile çeksen daha inandırıcı olurdu..KOCAM DEDİĞİNDE İNŞ.RESMİ NİKAHLIDAN BAHSEDİYON Cevap Yaz 23 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Serbest meslek sahibi bir şahıs, evinde başından vurulmuş bir halde bulundu Serbest meslek sahibi bir şahıs, evinde başından vurulmuş bir halde bulundu "Kimse hayal kurmasın" diyen ünlü anketçi: Kararsız ve dar gelirli seçmene sesini duyuran seçimi kazanır Arkadaşlarını öldürmekle kalmadılar, panikle aradıkları ambulansı da Arkadaşlarını öldürmekle kalmadılar, panikle aradıkları ambulansı da "Çocuklar aramış" diyerek geri yolladılar İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor Koronayı unutup yardım kuyruğuna girdiler, yapılan anos hayallerini suya düşürdü Koronayı unutup yardım kuyruğuna girdiler, yapılan anos hayallerini suya düşürdü Acıların en büyüğü! Umutlarla beklediği hastane kapısından, minik oğlunun cansız bedeni ile çıktı Acıların en büyüğü! Umutlarla beklediği hastane kapısından, minik oğlunun cansız bedeni ile çıktı Son Dakika: Bir İngiliz savaş gemisi, mayıs ayında Karadeniz'e geçiş için Türkiye'ye bildirimde bulundu Son Dakika: Bir İngiliz savaş gemisi, mayıs ayında Karadeniz'e geçiş için Türkiye'ye bildirimde bulundu TikTok videosu çekmediğiniz bir burası kalmıştı! Türbedeki görüntülere tepki yağıyor TikTok videosu çekmediğiniz bir burası kalmıştı! Türbedeki görüntülere tepki yağıyor