Hamur'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı - Son Dakika

Hamur'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

27.06.2013 08:38
Hamur'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün her ay bir ilçede düzenlediği 'İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı' bu ay Hamur ilçesinde gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak başkanlığında Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Cevat Gültekin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Bilen, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri katıldı. Toplantıda, okul öncesi eğitim, yaz okullarının açılması, okul dönüşümleri, okul kayıt bölgelerinin belirlenmesi, dönüştürülen okulların öğretmen aktarımları, norm işlemleri, donatım ve okul yakıtları ile ilgili ihtiyaçların belirlenmesi, okul/kurum onarımları ve bölünecek olan okullar ile ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalar gibi konular görüşüldü.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Karabük'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı Karabük'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı Batman'da öğrencilere topraksız tarım eğitimi veriliyor Batman'da öğrencilere topraksız tarım eğitimi veriliyor MARDİN'DE BERAT VE AHMET, YENİDEN OKULA KAZANDIRILDI MARDİN'DE BERAT VE AHMET, YENİDEN OKULA KAZANDIRILDI

Son Dakika Güncel Hamur'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement