Hamur'da Stand-up Gösterisi Yapıldı - Son Dakika

Hamur'da Stand-up Gösterisi Yapıldı

08.01.2019 09:14
Hamur'da Stand-up Gösterisi Yapıldı

Ağrı'nın Hamur ilçesinde öğretmen ve öğrencilere moral ve motivasyon sağlamak amacıyla Ağrı'nın stand-up gösterisi düzenlendi.

Ağrı'nın Hamur ilçesinde öğretmen ve öğrencilere moral ve motivasyon sağlamak amacıyla Ağrı'nın stand-up gösterisi düzenlendi.

Hamur Çok Programlı Anadolu Lisesi salonunda yapılan "Siz kim olduğunuzu biliyor musunuz" konulu gösteri Recep Demirkaynak tarafından yapıldı. İlçedeki lise öğrencilerine ve öğretmenlere yönelik yapılan gösteride katılımcılar keyifli dakikalar yaşadı. Güldürürken düşündüren Recep Demirkaynak'ın gösterisi büyük beğeni topladı.

Programa, Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, ilçe Emniyet Amiri Halit Çakmak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Önal, Ensar Vakfı Ağrı şube başkanı Murat Şam, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Program sonunda Kaymakam Ömer Faruk Tuncer tarafından sanatçı Recep Demirkaynak'a bir tablo hediye edildi. - AĞRI

YORUMLAR
500
Bakan Soylu, terör örgütü PKK'ya büyük darbe vurulan operasyonu açıkladı: Biraz orantısız güç kullandık Bakan Soylu, terör örgütü PKK'ya büyük darbe vurulan operasyonu açıkladı: Biraz orantısız güç kullandık EREN ABLUKA-10 OPERASYONUNDA 3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ EREN ABLUKA-10 OPERASYONUNDA 3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ Murat Kanyonu eşsiz güzelliğiyle göz kamaştırıyor Murat Kanyonu eşsiz güzelliğiyle göz kamaştırıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Hamur'da Stand-up Gösterisi Yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement