Hancıoğlu'nda "Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" Projesi - Son Dakika

Hancıoğlu'nda "Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" Projesi

13.01.2012 13:09
Hancıoğlu'nda

Silifke ilçesindeki Ahmet Necati Hancıoğlu İlköğretim Okulunda ihtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla "Kıyafetlerimi arkadaşlarımla paylaşıyorum" projesi başlatıldı.

Silifke ilçesindeki Ahmet Necati Hancıoğlu İlköğretim Okulunda ihtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla "Kıyafetlerimi arkadaşlarımla paylaşıyorum" projesi başlatıldı.

Okul Aile Birliği üyeleri tarafından başlatılan proje kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrenciler için kıyafet, okul önlüğü, ayakkabı, iç çamaşırı gibi giyim eşyaları toplamaya başlandı. İhtiyaç odası oluşturulan okulda, öğrenci velileri tarafından giyilebilir, yeni veya eski kıyafetler toplanarak okula getiriliyor. Burada tamir edilip, yıkanan ve ütülenen eşyalar sınıf öğretmenleri tarafından gizlilik içerisinde ihtiyaç sahibi öğrencilere veriliyor.

Okul Aile Birliği Başkanı Yaşar İyidoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak amacıyla böyle bir projeyi başlattıklarını kaydetti.

Tüm vatandaşların evlerindeki kullanılabilir durumdaki giyim eşyalarını başlattıkları bu kampanya çerçevesinde bağışlayabileceklerini ifade eden İyidoğan, "Bu anlamlı projede bizlere destek olan bütün okul velilerine ve okul idaremize de çok teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum ki bu kampanyamız diğer okullara da örnek olacaktır" dedi.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hancıoğlu'nda 'Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı