Hande Fırat, canlı yayında Muharrem İnce'nin gönderdiği mesajı okudu - Son Dakika

Hande Fırat, canlı yayında Muharrem İnce'nin gönderdiği mesajı okudu

22.11.2019 09:43

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beştepe'de CHP'li bir isimle görüştüğü iddialarının konuşulduğu programda Hande Fırat, Muharrem İnce'nin kendisine gönderdiği mesajı okudu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beştepe'de CHP'li bir isimle görüştüğü yönündeki iddianın yankıları sürüyor. CNN Türk ekranlarında Hande Fırat'ın sunumuyla ekrana gelen programda da bu konu masaya yatırıldı.

"HEMEN SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM"

Program esnasında Hande Fırat'a bir mesaj gönderen Muharrem İnce, böyle bir görüşme olduğuna inanmadığını belirtti. "Sayın Muharrem İnce'nin şu an bir açıklaması var. Hemen sizlerle paylaşacağım" diyen Hande Fırat, canlı yayında İnce'nin kendisine gönderdiği mesajı okudu.

İşte İnce'nin Hande Fırat'a gönderdiği o mesaj; "Sayın Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştüm. O kişiyi sordum. Bildiğini söylemedi. Şeref yoksununu açıklayın dedim. Yarın (bugün) ayrıntılı konuşacağım. Bence böyle bir görüşme yok ama Recep Tayyip Erdoğan, CHP'yi karıştırmak istiyor."

HANDE FIRAT: CHP'LİLER BUNU NEREDEN BİLİYOR?

Hande Fırat ise CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz hafta kongre süreciyle ilgili söylediklerini hatırlattı ve Kılıçdaroğlu'nun böyle bir iddiayı nereden bildiğini sordu.

Hande Fırat'ın açıklamaları bu şekilde; "Şimdi bir iddia daha var. Kemal Kılıçdaroğlu'nun ifadeleri. CHP'nin içerisinde nasıl kavga çıkar? Bunun için çalışan ekipleri var. Bunu yeni söylemiyorum, defalarca söyledim. Bakın önümüzdeki süreçte yine masa yine sandalye atılan, yine yumrukların atıldığı bir süreç yaşatmak istiyorlar bize.

Bunlar çok enteresan! CHP bunları nereden biliyor? Adamlar tutuldu, paralar verildi. Biz bunları gayet iyi biliyoruz. Yani CHP Genel Başkanı "adamlar tutuldu, paralar verildi" iddiasını gündeme getiriyor."

Hande Fırat, canlı yayında Muharrem İnce'nin gönderdiği mesajı okudu
Hande Fırat, canlı yayında Muharrem İnce'nin gönderdiği mesajı okudu

Son Dakika Güncel Hande Fırat, canlı yayında Muharrem İnce'nin gönderdiği mesajı okudu - Son Dakika


Son Dakika

Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz