Son Dakika Haberleri: Yorumcu Mehmet Demirkol'dan Karius Hakkında Çarpıcı İddia: Hangi Gece Kulübüne Gitsem Orada Oluyor

Yorumcu Mehmet Demirkol'dan Karius Hakkında Çarpıcı İddia: Hangi Gece Kulübüne Gitsem Orada Oluyor

3 ay önce

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. Demirkol, "Birçok kişi, 'Hangi gece kulübüne gitsem Karius orada' diyor." dedi.

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın Göztepe'ye mağlup olduğu maçın ardından yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kaleci Lorius Karius'un performansını eleştiren Demirkol, "Karius depresyondan çıktı şu an rehabilitasyon döneminde. Beşiktaş da iyi bir rehabilitasyon merkezi. Birçok kişi "Hangi gece kulübüne gitsem Karius orada' diyor. Yani Karius orayı da bir kapa 'Vayy' diyelim!" dedi.

"ŞENOL GÜNEŞ'İN ELEKTRİĞİ TÜKENDİ"

Geçen seneki Fenerbahçe derbisinden sonra Şenol Güneş'in elektriğinin tükendiğini ifade eden Demirkol, "Hoca fazla yumuşamış, tükenmişlik sendromu gibi. Beşiktaş'ta işler düzelir ama hocanın yeniden ateşlenmesi lazım." diye konuştu.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu