Son Dakika Haberleri: Hangimiz Sevmedik", Yeşilçam Sıcaklığını Yansıtmayı Hedefliyor

Hangimiz Sevmedik", Yeşilçam Sıcaklığını Yansıtmayı Hedefliyor

3 yıl önce

Özlenen mahalle yaşamını, komşuluk, aile ve dostluk kavramlarını konu alan TRT 1 dizisi, "Hangimiz Sevmedik", yeni sezonda da Yeşilçam sıcaklığını izleyicilerin evine taşımayı hedefliyor.

Hangimiz Sevmedik
Özlenen mahalle yaşamını, komşuluk, aile ve dostluk kavramlarını konu alan TRT 1 dizisi, "Hangimiz Sevmedik", yeni sezonda da Yeşilçam sıcaklığını izleyicilerin evine taşımayı hedefliyor.

Renkli karakterleri ve güçlü oyuncu kadrosuyla beğenilen dizinin başrol oyuncularından Altan Erkekli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, televizyon izleyicileri ve sektörde çalışanlar için heyecan verici bir sezon başladığını belirterek, "Kıyasıya bir yarışın içerisindeyiz." dedi.

Erkekli, TRT'nin kendi içinde bir huzuru olduğuna vurgu yaparak, "TRT bütün kanalların okulu olduğu için orada başlayan işlerde, öncelikle seyirciye olan saygıdan dolayı bir ömür biçme olayı olmuyor diğer kanallardaki gibi. Gerçi reyting olayı bütün kanalları ilgilendirse de TRT'de daha bir huzurla başlıyor işler. Genelde bütün arkadaşlar da bunu bilirler." diye konuştu.

Sevilen dizide "Münir Yeşil" karakterini canlandıran Erkekli, dizinin pazartesi günleri izleyiciyle buluştuğunu dile getirerek, şunları kaydetti:

"Uzun yıllar televizyonla ilişkisi olmayanların bile bu diziyle beraber, yeniden televizyon izleyicisi oldukları bir dizi. Dışarıda sokakta, metroda, otobüste, televizyon izleyicilerinin gerçekten çok beğendiklerini söyledikleri bir mahalle dizisi. Aşkların, sevgilerin, nefretlerin, didişmenin, hır gürün, yardımlaşmanın gerçek olarak günümüze yansıdığı, zaman zaman da 1980 öncesi, mahallede yaşanan olayların, aşkların ve sevgilerin gelgitlerle ekranda gösterildiği bir dizi."

Altan Erkekli, aşk hikayesinden yola çıkarak hazırlanan dizide, hayatın içinde her zaman var olan duyguların, rekabet, dayanışma, sevgi ve kıskançlık gibi duyguların, günümüzdeki yansımalarının görüldüğünü sözlerine ekledi.

Bozkurt: "İyi bir iş çıkardığımızı düşünüyoruz"

Dizide, "Şener Yeşil" karakterini canlandıran oyuncu Cengiz Bozkurt da dizinin sıcak ve samimi bir mahalle dizisi olduğunu söyledi.

Bozkurt, izleyicilerden gelen geri bildirimlerden memnun olduklarını aktararak, "İyi bir iş çıkardığımızı düşünüyoruz. Büyüklerimizden, küçüklerimize kadar çok yetenekli oyuncularımız var. Ekibimiz de çok sağlam." ifadelerini kullandı.

Çok güzel bir ekip olduklarını kaydeden Bozkurt, şöyle devam etti:

"Aslında nazar değmesin ama sorunsuz bir ekibiz. Böyle de gitmeyi düşünüyoruz. Seyircinin de teveccühü iyi yönde. Rekabetin çok yüksek olduğu bir gün pazartesi. Bir sürü yeni dizi de girdi şimdi. Artık başa güreşmeye devam edeceğiz. Kendimize güveniyoruz. Seyirciyle buluştuğumuzda zaten, o sıcaklığı geçireceğimizi de biliyorduk. Haklı da çıktık. Bundan sonra bütün sezon boyunca böyle devam etmeyi düşünüyoruz inşallah."

Cengiz Bozkurt, dizide hayatında hep başarısız olmuş bir adamı canlandırdığını ifade ederek, "Bir türlü hayatta dikiş tutturamayan, hayalleriyle yaşayan bir adamı canlandırıyorum. Zaten çekici tarafı da bu. Evlenirse siz de izlemezsiniz. Evlendirmeyelim bu adamı. Başarısız adam olsun." değerlendirmesinde bulundu.

Yapımcılığını BSK Yapım'ın, yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu'nun üstlendiği dizinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor.

Altan Erkekli, Gül Onat, Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker ve Mehtap Bayri'nin rol aldığı dizi, pazartesi günleri 20.00'de izleyiciyle buluşacak.

İsmini, Müslüm Gürses'in "Hangimiz Sevmedik" isimli şarkısından alan dizi, 36 yıl önce aynı mahallede doğan ve beraber büyüyen Adile ve Münir'in bir birine olan aşkı ve iş ortağı olan babalarının incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırmaları sonucu yaşadıkları zorlukları konu alıyor.
Haber Yayın Tarihi : 30.09.2016 11:42 Kaynak: AAMelih Gökçek'in Binali Yıldırım gafı dikkatlerden kaçmadı! Yumurtanın kolisi 4,5 liraya kadar düştü AK Partili Hamza Dağ'dan "anket" açıklaması: Hiçbir bağımız yok