Yatak videosunu paylaşan Hanife Gürdal, tek celsede boşandığı Kemal Ayvaz ile barıştığını duyurdu - Son Dakika

Yatak videosunu paylaşan Hanife Gürdal, tek celsede boşandığı Kemal Ayvaz ile barıştığını duyurdu

26.09.2020 11:47

Geçtiğimiz hafta 9 aylık eşinden tek celsede boşandığını duyuran Hanife Gürdal, bugün sosyal medya hesabından Kemal Ayvaz ile bir fotoğrafını paylaşıp barıştığının müjdesini verdi. Gürdal, bir sonraki paylaşımını da yatak odasında yatarken yaptı.

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra fenomen olan Hanife Gürdal, geçtiğimiz haftalarda 9 ay önce evlendiği Kemal Ayvaz ile tek celsede boşandı. Bir süredir Trabzon'da yalnız yaşayan Gürdal, bugün Instagram hesabından eşiyle barıştığını duyurdu.

EVLİLİKLERİNE İKİNCİ ŞANSI VERDİLER

Ani bir kararla bitirdiği evliliğine ikinci şansı veren Hanife Gürdal, nikah gününde yaptırdığı çekimlerden birini paylaşarak "Kararlarımı sorgulamayın lütfen" dedi. Gürdal daha sonra da Bengü'nün Günaydın şarkısıyla yatağından bir paylaşım yaptı.

Aynı fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Kemal Ayvaz ise "Sen gördüğüm en güzel gelinsin benim güzel karım seni seviyorum. Ben hep senin yanındayım" dedi.

Hanife Gürdal, boşandığı Kemal Ayvaz ile barıştı
Yatak videosunu paylaşan Hanife Gürdal, tek celsede boşandığı Kemal Ayvaz ile barıştığını duyurdu

Son Dakika Magazin Yatak videosunu paylaşan Hanife Gürdal, tek celsede boşandığı Kemal Ayvaz ile barıştığını duyurdu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (34)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti