Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti - Son Dakika

Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti

21.01.2021 09:03

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla ünlenen Hanife Gürdal, dün eşi ve ailesiyle karın tadını çıkarmak için yayladaki evlerini giderken talihsiz bir kaza yaşadı. Gürdal'ın eşi, kara saplanan araçlarını kurtarmaya çalışırken parmağını, ayağı kayıp düşen Gürdal'ın annesi de kolunu kırdı.

Yarışmalarla tanındıktan sonra sosyal medya fenomeni olan ve hayatını fotoğrafçı Kemal Ayvaz'la birleştiren Hanife Gürdal'ın Trabzon'da yaylaya çıkma hayali hastanede bitti.

EŞİ PARMAĞINI KIRDI

Her anını 586 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevenleriyle paylaşan Hanife Gürdal, dün eşi, annesi, babası ve kız kardeşiyle uzun süredir yaşadığı Trabzon'da yaylaya çıkmak istedi. Ancak yoğun kar yağışı yüzünden arabaları kara saplanan Gürdal'ın eşi ve babası aracı kurtarmak için çalışmalara başladı. Bu sırada talihsiz bir kaza yaşayan Gürdal'ın eşi parmağını kırdı.

Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti

ANNESİ DE KOLUNU KIRDI

Hanife Gürdal'ın annesi ise karın üzerinden yürürken bir anda kayıp yere düştü. Talihsizliklerin peş peşe yaşandığı günde Gürdal'ın annesi de bir kolunu kırdı. Yaşadığı aksilikleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hanife Gürdal, "Kemal'in ve annemin aynı anda bir yerlerini kırması doktorları bile güldürdü" ifadelerini kullandı.

Eşi ve annesinin hastane önünde bir fotoğrafını çekip paylaşan Gürdal, "Birbirlerine olan bağlılığı şimdi de gördük" dedi.

Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti
Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti
Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti

Son Dakika Magazin Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden öğretmeni Mehmet Yahya Kutluoğlu hayatını kaybetti Güne yükselişle başlayan altın 411 liradan işlem görüyor Aylık 1350 lira maaş alıyorlar ama hesap hareketlerinde milyonlar dönüyor Anayasa Mahkemesi, emekli maaşı alabilmek için işten ayrılma şartını anayasaya aykırı buldu 'Karadeniz mutasyonu' için bilimsel araştırma başlatıldı Barışmak isteyen kocası tarafından 38 yerinden bıçaklanan kadın yaşananları anlattı: "Bu senin son yemeğin" dedi Ameliyat masasına yatan ünlü şarkıcı Lara, dudaklarını küçülttü Koronayı hafif atlatan çocuklarda görülen MIS-C hastalığında, ilk ölümcül vakalar görülmeye başlandı