Hanönü'de kadın çiftçiler için bilgilendirme toplantısı yapıldı - Son Dakika

Hanönü'de kadın çiftçiler için bilgilendirme toplantısı yapıldı

04.12.2019 15:00
Hanönü'de kadın çiftçiler için bilgilendirme toplantısı yapıldı, System.String[]

Kastamonu Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Hanönü ilçesinde Kadın Çiftçi Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Kastamonu Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Hanönü ilçesinde Kadın Çiftçi Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Hanönü Şehit Faruk Karagöz İlkokulunun konferans salonunda yapılan toplantıda İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli ziraat mühendisi Ömür Onur, gıda mühendisi Hicret Serra Çetin ve Neriman Delge ile Hanönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü veteriner hekimi Hülya Dede, kadın çiftçilere yönelik bilgilendirmede bulundu.

Hanönü Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Burak Eminoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kadın çiftçileri tarım, hayvancılık ve kooperatifçilik konularında bilgilendirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Eminoğlu, bu konuların yanında kadın çiftçilere Tarım ve Orman Bakanlığının çalışmaları hakkında da bilgi verildiğini kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hanönü'de kadın çiftçiler için bilgilendirme toplantısı yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

13 yaşındaki Mert, çektiği çakmak gazından öldü! Acılı baba sebep olanlara isyan etti Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler Fahrizade suikasti insan faktörü olmadan uzaktan kontrollü makineli tüfekle 3 dakikada gerçekleşmiş EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Çıplak halde odaya girip tecavüze yeltendiler Papiss Cisse'nin eşi, Erol Bulut'u oyuncu değişikliği nedeniyle eleştirdi Kış lastiği uygulaması yarın başlıyor! Kurala uymayana 776 TL ceza kesilecek Amerika'da zenginler, kendilerinin yerine koronavirüs test kuyruğunda bekleyenlere 80 dolar ödüyor Vicdansız anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı