Hanönü'de "maskemi takarım farkındalık yaratırım" etkinliği - Son Dakika

Hanönü'de "maskemi takarım farkındalık yaratırım" etkinliği

12.11.2019 16:16
Hanönü'de

Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde ilkokul öğrencileri lösemiye dikkati çekmek için maske taktı.

Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde ilkokul öğrencileri lösemiye dikkati çekmek için maske taktı.

Şehit Faruk Karagöz İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında "maskemi takarım farkındalık yaratırım" etkinliği düzenlendi.

Okul Müdürü Fatih Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, lösemiye dikkat çekmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Löseminin bulaşıcı bir hastalık olmadığını ifade eden Atlı, "Maskeler enfeksiyondan korunmak için takılıyor. Okulumuz birlik ve beraberliğin en güzel örneği olan LÖSEV'in her zaman yanındadır." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hanönü'de 'maskemi takarım farkındalık yaratırım' etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz