Çin'in Kuzeybatısında Ekolojik Koruma Çalışmaları Sürüyor - Son Dakika

Çin'in Kuzeybatısında Ekolojik Koruma Çalışmaları Sürüyor

23.09.2022 18:03
Çin'in Kuzeybatısında Ekolojik Koruma Çalışmaları Sürüyor

HANZHONG, 23 Eylül (Xinhua) -- Çin'in kuzeybatısındaki Shaanxi eyaletinin Hanzhong kentine bağlı Mianxian ilçesindeki bir çay bahçesinde çay yaprağı toplayan köylüler, 19 Nisan 2022. Hanzhong kentinde son yıllarda yerel ekolojik çevrenin iyileştirilmesine yönelik devamlı çalışmalar yapılıyor.

HANZHONG, 23 Eylül (Xinhua) -- Çin'in kuzeybatısındaki Shaanxi eyaletinin Hanzhong kentine bağlı Mianxian ilçesindeki bir çay bahçesinde çay yaprağı toplayan köylüler, 19 Nisan 2022. Hanzhong kentinde son yıllarda yerel ekolojik çevrenin iyileştirilmesine yönelik devamlı çalışmalar yapılıyor. (Fotoğraf: Tao Ming/Xinhua)

YORUMLAR
500
Sözcü: Taiwan'ın Geleceğine Tüm Çinliler Ortak Karar Vermeli Sözcü: Taiwan'ın Geleceğine Tüm Çinliler Ortak Karar Vermeli Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor Çin'in Henan Eyaletinde Ülkede Şimdiye Kadar Bulunan En Büyük Taş Duvar Resimleri Gün Yüzüne Çıkarıldı Çin'in Henan Eyaletinde Ülkede Şimdiye Kadar Bulunan En Büyük Taş Duvar Resimleri Gün Yüzüne Çıkarıldı
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Çin'in Kuzeybatısında Ekolojik Koruma Çalışmaları Sürüyor - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement