Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı - Son Dakika

Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı

25.08.2013 13:14
Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı, System.String[]

Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu,Hapkidodan, antrenör ve hakem denkliği organizasyonu Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde yapıldı.

Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu, faaliyet programında bulunan Hapkidodan, antrenör ve hakem denkliği organizasyonu Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Elbistan Spor Salonu'nda yapılan organizasyon Ankara, İstanbul, Adana, Aydın, Sivas, Manisa, Kahramanmaraş, Diyarbakır ve Kocaeli illerinden katılımlarla gerçekleşti.

Türkiye Hapkido Mücadelede Sanatları Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'ın açılış konuşması ile başlayan program, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Berhan Arslan tarafından anlatılan hakemlik ve müsabaka kuralları semineriyle devam etti. Seminer teknik direktörler Halil Kozanoğlu, Fehmi Özdemir, Ahmet Kerim Kulçak, Kadir Köseoğlu tarafından Hapkido'nun temel teknik ve şartlı teknik anteramanıyla sona erdi.

Seminerin ikinci günü teknik direktörler ve mücadele sporları duayen hocalarından, Cevat Alp'in ekibiyle birlikte çalıştırdığı Hapkido'nun nakbop (güvenli düşüş teknikleri), hoşinsul (self defans) ve müsabaka teknikleri antremanı ile teknik antremanlar sona erdi.

Dünya Uyuştucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak seminerin sonunda tüm katılımcılara "Uyuşturucu=Doping" konulu konferansta madde bagımlılığı ve uyuşturucu madde kulanımı tehlikeleri ile ilgili bilgilendirerek, spor dünyasında tehlikeli boyutlara ulaşan doping maddeleri kullanımı konusunda da antrenör ve sporcuları uyardı.

İki gün süren seminer kapanış konuşmaları ve belge seromonisiyle sona erdi.

Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu'nun Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde ilkini gerçekleştirdiği denklik ve seminer programına gelen yoğun talepler doğrultusunda 2013 yılı sonuna kadar farklı illerde tekrar edecek.

Elbistan Spor Salonu'nda yapılan organizasyona katılan sporcu ve antrenörün illere göre isim listesi şöyle:

İstanbul: Cevat Alp, Fehmi Özdemir, Ahmet Kerim Kulçak, Hakan Yılmaz, Muharrem Karayel, Zeki Karayel, Baki Ekici, Hüseyin Çelik, Mehmet Kurt, Şaban Öztürk, Aylin Pelin Güngör, M.Yahya Özdemir.

Kahramanmaraş: Selahattin Kaya, Erkay Akkan, Kadir Köseoğlu

Kocaeli: M.Akif Taşyürek

Ankara: Berhan Arslan, İlhami Acer

Adana: Metin Ufuk, Akıncan Ufuk

Aydın: Fuat Kırdal, M.Galip Kırdal, A.Berat Maral, Ömer Gevaşlı, F. Hasan Acar, Aykut Davas, H.Hüseyin Altuntaş

Sivas: Halil Kozanoğlu

Manisa: Mustafa Toksöz, Gürcan Demir

Diyarbakır: Murat Özbilek.

Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı
Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı
Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Hapkido Denklik Eğitim Semineri Kahramanmaraş'ta Yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı