Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı - Son Dakika

Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı

25.08.2013 15:35
Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı, System.String[]

Türkiye Hapkido Mücadelede Sanatları Federasyonu faaliyet programı kapsamında, hapkido eğitim semineri yapıldı.

Türkiye Hapkido Mücadelede Sanatları Federasyonu faaliyet programı kapsamında, hapkido eğitim semineri yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Elbistan Kapalı Spor Salonu'ndaki seminer, Türkiye Hapkido Mücadelede Sanatları Federasyonu Başkanı Muzaffer Ilıcak'ın açılış konuşması, İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı. Yenilen öğle yemeğinin ardından seminerin birinci günü teknik direktörler Halil Kozanoglu, Fehmi Özdemir, Ahmet Kerim Kulçak, Kadir Köseoğlu tarafından hapkidonun temel teknik ve şartlı teknik antrenmanıyla sona erdi.

İkinci gün ise teknik direktörlerin ve mücadele sporları hocası Cevat Alp'in ekibiyle birlikte yapılan; nakbop (güvenli düşüş teknikleri), hoşinsul (self defans) çalışmalarıyla son buldu.

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı ve Türkiye Hapkido Mücadelede Sanatları Federasyonu Başkanı Muzaffer Ilıcak, seminerin sonunda tüm katılımcılara "Uyuşturucu=Doping" konulu bir konferans verdi.

İki gün süren seminer, kapanış konuşmaları ve belge seremonisiyle sona erdi. - İSTANBUL

Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı
Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı
Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Hapkido Eğitim Semineri Yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Çin'de 14 bin kişinin karantinaya alınmasına neden olan SARS virüsü Irak'ta da görüldü Bursa Valiliği, "Restoran bakan yardımcısı için açıldı" iddiasını yalanladı Çin'den şok görüntüler! SARS virüsü nedeniyle karantinaya alınmak istenen 14 bin kişi kaçmaya çalıştı Selin Ciğerci'nin arabasında açıklama yapan Melisa Emirbayer: Seren Serengil tarafından oyuna getirildim Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı Başakşehir teknik heyetinin mağlubiyet sözleri Beşiktaşlıları kızdırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fitne ateşi" yorumu sonrası AK Partili isimlerden Arınç'a peş peşe istifa çağrısı Öfkelenen koca, hareket halindeki araçtan eşini attı! Talihsiz kadın feci şekilde can verdi