Harem Ağası Whitaker - Son Dakika

Harem Ağası Whitaker

11.09.2011 03:00
Harem Ağası Whitaker, System.String[]

'Haremin Bekçisi'nde Monica Belluci'ye, 'haremin hadım ağası' rolünde ünlü oyuncu Forest Whitaker eşlik edecek.

BÜTÇESİ 10 MİLYON DOLAR

Zülfü Livaneli'nin 'Engereğin Gözündeki Kamaşma' kitabından filme uyarlanan 'Haremin Bekçisi' (Harem Guardian) ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Monica Bellucci'nin 'Turhan Sultan' olduğu filmde, 'Harem ağası Süleyman' rolü için Forest Whitaker'la anlaşıldı. Fransız yönetmen Fabien Pruvot'nun İngilizce çekeceği filmin bütçesi ise 10 milyon dolar.

BEREN SAAT FİLMDE YOK!

17. yüzyıl Osmanlı'sında geçen filmde Kösem Sultan ile haremin hadım ağası arasındaki egzotik aşk hikayesi anlatılıyor. Babasıyla birlikte filmin yapımcılığını üstlenen Aylin Livaneli bir konuya da açıklık getirip; "İnternette oyuncular arasında Beren Saat'in de olmasına bir anlam veremiyoruz. Biz çıkarıyoruz, birileri yine ekliyor" dedi.

SABAH

Harem Ağası Whitaker

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Harem Ağası Whitaker - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor