Son Dakika Haberleri: Harley Davidson Tutkunları 20 Adet Tekerlekli Sandalye Bağışladı

Harley Davidson Tutkunları 20 Adet Tekerlekli Sandalye Bağışladı

4 ay önce

Haber - Kamera: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAHarley Davidson motosikletlerinin tutkunları, Harley Davidson Bosphorus grubunun girişimi ve bağışçıların katkısıyla aldıkları tekerlekli sandalyeleri Türkiye Lösemi Felçlileri Derneği'ne (TOFD) teslim etmek üzere bugün Maslak'ta bir araya geldiler.

Harley Davidson Tutkunları 20 Adet Tekerlekli Sandalye Bağışladı, System.String[]
Haber - Kamera: Yüksel KOÇ/ İstanbul DHA

Harley Davidson motosikletlerinin tutkunları, Harley Davidson Bosphorus grubunun girişimi ve bağışçıların katkısıyla aldıkları tekerlekli sandalyeleri Türkiye Lösemi Felçlileri Derneği'ne (TOFD) teslim etmek üzere bugün Maslak'ta bir araya geldiler. 

Burada buluşan motosiklet tutkunları, toplu halde TOFD'nin merkezinin bulunduğu Bakırköy Ataköy'e doğru yola çıktı. 

Burada toplanan TOFD üyesi bireyler ve aileleri ile bir araya gelen Harley Davidson tutkunları, getirdikleri tekerlekli sandalyeleri derneğe bağışladılar. 

BUGÜN 167 TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITTILAR

Tekerlekli sandalyeleri teslim alan TOFD Başkanı Ramazan Baş, bugün çok heyecanlı olduğunu belirterek bugüne kadar  Türkiye'de 10 binin üzerinde akülü sandalye dağıttıklarını söyledi. Bugün tüm Türkiye'de 167 adet, İstanbul'da da 25 adet tekerlekli ve akülü sandalye dağıttıklarını söyleyen Baş, "Tüm o bağışlar için koşanlara, Harley Davidson'cu motorcu arkadaşlara teşekkür ediyorum" dedi. 

20 SANDALYE BAĞIŞLADILAR

Bu kampanyaya katılmaları için kendilerine fırsat veren Ramazan Baş'a teşekkür eden Harley Davidson Bosphorus Chapter Başkanı Oğuzhan Eryılmaz, "Biz Harley Davidson olarak zaten bir çok etkinlik yapıyoruz. Ama işin farkındalık boyutunda bir şeyler yapmak istedik. Bugün 100'e yakın motoru buraya sürdük" dedi.  Kendi içlerinde de yardım topladıklarını ve 20 civarında sandalye ile geldiklerini söyleyen Eryılmaz, "İnşallah bundan sonra da Ramazan başkanla güzel projelerde beraber olacağız" dedi. 

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

----------------

Harley Davidson tutkunlarının Maslak'ta buluşmaları

Maslak'tan yola çıkışları

TEM üzerinden Ataköy'e doğru seyir görüntüleri

Ataköy'de lösemi felçlileri ile bir araya gelmeleri

Lösemi felçlisi olan kişilerin tekerlekli sandalyedeki görüntüleri

TOFD Başkanı Ramazan Baş ve HOG Bosphorus Chapter Başkanı Oğuzhan Eryılmaz'ın görüntüleri

Ramazan Baş, Oğuzhan Eryılmaz, lösemili vatandaşlar, Harley Davidson tutkunlarının getirilen tekerlekli sandalye kutuları ile fotoğrafları

Ramazan Baş ve Oğuzhan Eryılmaz ile kısa röportaj

Oğuzhan Eryılmaz'ın getirdikleri bir adet tekerlekli sandalyeyi açması

Lösemili iki vatandaşla mini röportaj

Üç yıl önce tekerlekli sandalyesi çalınan 3 yaşındaki Melike ile mini röportaj2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi Piar Araştırma, 9 İlin Anket Sonuçlarını Yayınladı! Bursa'da CHP Yarışı Önde Götürüyor