'Harput'ta Bir Amerikalı' oyununa yoğun ilgi - Son Dakika

'Harput'ta Bir Amerikalı' oyununa yoğun ilgi

30.12.2019 14:01
'Harput'ta Bir Amerikalı' oyununa yoğun ilgi, System.String[]

Elazığ Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü tarafından sahnelenen 'Harput'ta Bir Amerikalı' oyunu, Elazığlılardan yoğun ilgi gördü.

Elazığ Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü tarafından Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezinde, beşinci kez sahnelenen 'Harput'ta Bir Amerikalı' adlı oyun, tiyatroseverlerden bir kez daha büyük beğeni topladı.

Elazığ Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Reşat Bulut, oyunun Elazığlılardan yoğun bir ilgi gördüğünü ifade ederek, "Mayıs ayı sonuna kadar yeni oyunlarla birlikte periyodik olarak oyunumuzu sahnelemeye devam edeceğiz. Hem Elazığlı hem de komşu illerdeki tiyatroseverleri oyunlarımızı izlemeye bekliyoruz. Gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bugüne kadar haftalık olarak seyircimizin karşısında olduk. Yeni yıldan itibaren perdelerimizi 15 günde bir açacağız. Harput'ta Bir Amerikalı adlı oyunumuzun yanı sıra yeni oyunlarımızı sahnelemeye devam edeceğiz." dedi.

VALİ YARDIMCISI GÜL'DEN TEŞEKKÜR

'Harput'ta Bir Amerikalı' adlı oyunu Elazığ Vali Yardımcısı Mustafa Gül de izledi. Oyunu büyük bir keyif alarak izlediğini ifade eden Vali Yardımcısı Mustafa Gül, "Başta Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları olmak üzere emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok büyük bir emek ve gayret var." dedi.

'Harput'ta Bir Amerikalı' oyununa yoğun ilgi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Harput'ta Bir Amerikalı' oyununa yoğun ilgi - Son Dakika


Son Dakika

Optimar anketinde en beğenilen siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan olurken onu cezaevindeki Demirtaş takip etti Çarşamba gününe dikkat! Beklenen kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Kumar baskınında yakalanan vatandaştan basın mensuplarına ilginç isyan: Sizin bu yaptığınız boşanmaya sebep olur Mezar taşlarında yeni döneme geçiliyor! Dua, resim ve yazı yerine karekod sistemi geldi Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Fransa'da 2 milyona yakın ördek kuş gribi nedeniyle itlaf edildi Fenomen dizi Çukur, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferine gönderme yaptı