Son Dakika Haberleri: Harran Şehidi İçin Mevlit Okutuldu

Harran Şehidi İçin Mevlit Okutuldu

7 gün önce

Harran Kaymakamlığı tarafından, Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde teröristlerle girdiği çatışma da şehit olan Şanlıurfa-Harranlı Piyade Onbaşı Ali Aydar için mevlit okutuldu.

Harran Şehidi İçin Mevlit Okutuldu, System.String[]
Harran Kaymakamlığı tarafından, Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde teröristlerle girdiği çatışma da şehit olan Şanlıurfa-Harranlı Piyade Onbaşı Ali Aydar için mevlit okutuldu.

Harran Kaymakamlığı tarafından düzenlenen mevlite kaymakam Faruk Çelik, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Harran İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Uyanık, Harran İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Emin Tuna, şehit ailesi ve bir çok vatandaşın katıldığı mevlitte, Harranlı şehide dualar edildi.

Mevlidin ardından, Harran şehidinin mezarı başında dualar edildi, şehidin mezarına Türk bayrağı ve ağaç dikildi. - ŞANLIURFAİngiliz Çift 10 Yıllık Dünya Turuna Çıktı, Türkiye'ye Hayran Kaldı Çiftçilere Mazot ve Gübre Desteği Ödemeleri Bugün Başlıyor

TSK'nın Operasyon Görüntülerini Silen Youtube'dan Açıklama: Yanlışlıkla Kaldırıldı Kocasını Bıçaklayarak Öldüren Geline, Kaynanası ve Kayınpederi Sahip Çıktı: Şikayetçi Değiliz