Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtardığı anda gözyaşlarına boğuldu - Son Dakika

Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtardığı anda gözyaşlarına boğuldu

18.04.2021 21:52

Başakşehir'in yıldız oyuncusu Edin Visca 88. dakikadaki penaltıda kaleci Harun Tekin'i geçemedi. Ceza alanına soldan giren Gulbrandsen'i düşüren Harun, penaltı çalınmasına neden oldu. Topun başına 88'de Boşnak yıldız Edin Visca geçti, Harun son ana kadar bekledi ve penaltıyı kurtardı. Bunun ardından çok geçmeden duygu seli yaşandı. Harun gözyaşlarına boğuldu, arkadaşları hemen ona sarıldı.

ARKADAŞLARI HEMEN KOŞTU

Harun, penaltıyı kurtarmasından saniyeler geçmeden ağlamaya başladı. Takım arkadaşları deneyimli kalecinin yanına koşarak ona sarıldı, destek oldu. Bu maçtan önce sakatlanan Altay'ın yerine görev yapacağı için çekimser bakılan Harun, kurtardığı penaltıyla taraftarın gönlüne su serpti.

Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtarınca hüngür hüngür ağladı

TAM BİR PENALTI CANAVARI

Harun kritik bir penaltı kurtardı ve takımının galibiyetinde büyük pay sahibi oldu. Visca'nın şutu çıkaran Harun, Bursaspor ve Fenerbahçe kariyerinde 2014-15 sezonundan bu yana Süper Lig'de en çok penaltı kurtaran kaleci konumuna geçti. Son 7 sezonda 23 penaltının 10 tanesini kurtaran kaleciye 'Penaltı canavarı' yakıştırması yapıldı.

Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtarınca hüngür hüngür ağladı

ALİ KOÇ DA AYAKTA ALKIŞLADI

Harun Tekin karşılaşmanın bitiş düdüğüyle içeri doğru giderken tribündeki Başkan Ali Koç'u fark etti. Başkan Koç, penaltıyı kurtaran kaleciyi ayakta alkışladı. Harun da Başkan'a alkışlarıyla karşılık verdi.

Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtarınca hüngür hüngür ağladı
Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtardığı anda gözyaşlarına boğuldu

Son Dakika Spor Harun Tekin, yaptırdığı penaltıyı kurtardığı anda gözyaşlarına boğuldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (23)
  • Mehmet sezer: Adamlar saten yenilecek ti tam şike maçı birde Alanya maçı şikeli derker bjk yapması gereken her maçta para basması ama fenerasyan ve mhk ele almislar lig çekilecek Trabzon gs bjk tam operasyon yaptılar hepsine Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan hükümete çağrı: Esnaf zorda, bayram öncesi iki gün kontrollü açalım Kılıçdaroğlu'ndan hükümete çağrı: Esnaf zorda, bayram öncesi iki gün kontrollü açalım Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs diplomasisi! Kuveyt Emiri ve Ürdün Kralı ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs diplomasisi! Kuveyt Emiri ve Ürdün Kralı ile görüştü Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Burak Yılmaz'ın Lyon'a frikiği Nisan ayının en güzel golü seçildi Burak Yılmaz'ın Lyon'a frikiği Nisan ayının en güzel golü seçildi Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın, 4 saat tutulduğu odada altına işedi Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın, 4 saat tutulduğu odada altına işedi Boş arsaya terkedilen 4 günlük bebek, hastanede yaşamını yitirdi Boş arsaya terkedilen 4 günlük bebek, hastanede yaşamını yitirdi Cami hoparlöründen beddua gibi kaside! Soruşturma başlatıldı Cami hoparlöründen beddua gibi kaside! Soruşturma başlatıldı
Advertisement