HAS Parti Sakarya İl Başkanı İbrahimbaş, Basın Toplantısı Düzenledi - Son Dakika

HAS Parti Sakarya İl Başkanı İbrahimbaş, Basın Toplantısı Düzenledi

18.01.2012 19:29
HAS Parti Sakarya İl Başkanı İbrahimbaş, Basın Toplantısı Düzenledi, System.String[]

HAS Parti Sakarya İl Başkanı Osman İbrahimbaş, düzenlediği basın toplantısında, halkın sorunlarını yerinde görmek ve halkla paylaşmaya yönelik olarak köy ve mahalle ziyaretlerine devam ettiklerini söyledi.

HAS Parti Sakarya İl Başkanı Osman İbrahimbaş, Geyve ilçesine bağlı Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerindeki 71 öğrencinin yıllardır gittikleri Akdoğan Merkez Okulu yerine, 7 kilometre daha uzaktaki Karacaören Merkez Okulu'nda okumak zorunda bırakılmalarının yanlış bir uygulama olduğunu savundu.

İbrahimbaş, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, halkın sorunlarını yerinde görmek ve halkla paylaşmaya yönelik olarak köy ve mahalle ziyaretlerine devam ettiklerini söyledi.

Ziyaret ettikleri Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerinin ortak sorununu basınla paylaşmak istediklerini ifade eden İbrahimbaş, "Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerimizin toplam 71 öğrencisinin Akdoğan Merkez Okulu yerine, 7 kilometre daha uzaktaki Karacaören Merkez Okulu'nda okumak zorunda bırakılmaları yanlış bir uygulamadır. Bu soruna il milli eğitim müdürümüzün ve valimizin çözüm üretmesini bekliyoruz" dedi.

- SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel HAS Parti Sakarya İl Başkanı İbrahimbaş, Basın Toplantısı Düzenledi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 19 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 1958 yeni vaka tespit edildi Fatih Terim, Alanyaspor maçında Feghouli ve Belhanda'yı kulübeye çekti Galatasaray'ın 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu kadroya geri döndü Prof. Ceyhan'dan şehirler arası seyahat uyarısı: Devletin araya girmesi lazım Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı